Kategoriler
Blog

Nasıl Wolkanca olunur?

logoHenüz yeni bitirdiğim bir kitap Nasıl Steve Jobs Olunur? isminde, başlığı oradan alıntı yaptım.

Öncelikle Wolkanca nedir? Bunu açalım sonra yanlış anlaşılma olmasın.
Wolkanca internette sosyal medyanın emekleme sürecinden başlayarak şu ana kadar gelen süreçte marjinal, radikal ve aykırı görüş, davranışlarla dikkatleri çekme, farklılaşma yöntemlerini kullanıp gündeme uymayıp gündem olan, blog aracını kullanıp insan topluluklarına ulaşan bir sanal(web üzerinde) karakterdir.

Nasıl Wolkanca olunur?
Nasıl Wolkanca olunur derken bu onun yöntemleri ile vardığı sonuçları kendi işiniz ve amacınız için kullanmaktır esasında. Yoksa birebir onun gibi olmak değil onun nasıl olduğunu görüp, onu anlayıp bundan faydalanmaktır.

Kimler Wolkanca olmak ister?
Ben binlerce olduğunu tahmin ediyorum, günümüzün en büyük gücü ulaşılabilirlik, insanlara ucuz yoldan ulaşmak şu anın en büyük gücüdür. Bunu doğru şekilde kullanırsanız hedefleriniz, amaçlarınıza ulaşmanız daha kolaydır. Ucuz olması da cabası.

Tamam kısa kes. Nasıl Wolkanca olunur?
“Ya olduğunuz gibi görünün, ya da göründüğünüz gibi olun!” Ana fikir budur, süreklilik, çizgiyi korumak, ucuza satmamak, mücadele, kendi standartlarını oluşturmak, eleştiri ve taktirlere karşı esneklik, hızlı savunma, zeka, topluluğa hitap, basitlik, marka olmak, kendini eleştirmek, geliştirmek.

Eski wolkanca.com’da Nasıl Wolkanca olunur? veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Nasıl Wolkanca olunur? için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Nasıl Wolkanca olunur?için 7 yanıt

bence de e-demir 🙂 mevlana'nın sözünü yazdım zaten sonuna mesaj o.

bu arada geçen berberde bu kitaptan konuştuk, berber kitabı aldı 😀 adam berber ama kültürlü berber.

sanırım ben mesih'im mesih demen yakındır. değil mi wolkanca?

evet emre wolkanca der. (: zaten bakınız büyük markalara cocacola örneğin onların reklamlarına bakınız ramazan da özellikle (: anlayacaksınız beni.