Kategoriler
Blog

Blog ödüllerinde oylarınızı GERÇEK BLOG’a verin

meric_pembe-468Bu yazıyı okuyabilen herkese selamlar. Arkadaşlar şimdi destek zamanı, biz burada saz arkadaşlarımızla yıllardır bedava, ücretsiz, ter temiz içerikleri ürettik, zaman verdik, vakit verdik hep beraber eğlendik, öğrendik, sevindik, üzüldük.

Türkiye’nin en çok okunan, en çok takip edilen, en bilinen, en blogu wolkanca.com ve Türkiye’nin ilk, tek karikatür magazin blog gayriciddi.wolkanca.com şimdi sizin desteğinizi beklemekte.

Blog Ödülleri 2008’e 6 aylık olmadığı için kabul edilmeyen gayriciddi.wolkanca.com karikatür magazin bloguna oylarınızı bekliyoruz. Bakınız bu sene sadece 1 ay önce açılmış bir blogu bile kabul ettiler, fakat gayriciddi.wolkanca.com u geçen yıl katılmış olsa sizin vereceğiniz oylarla derece alması kesinken 6 aylık olmadı diye almadılar. Allah büyük, demokrasi şahane, gayriciddi.wolkanca.com a oyunuzu verin.

Blog ödüllerinde ödülleri alırsak (gayriciddi’ninki hariç) belli planlarım var bunları yapıp çok eğleneceğiz. Alamaması durumunda geçen yılki birincilik ödülü ile bir şeyler yapamaya çalışırız.

Pazarlamacılara değil, blogculara destek olun. Paraya değil adamlığa oyunuzu verin.

Arkadaşlarınıza da iletin, onlar da mail adresleri ile giriş yapıp verebilirler.

Şu anda Blog ödülleri 2009 da yarışmada bulunan Türkiye’nin en büyük blogu wolkanca.com dur, en eski, en bilinen blog bu blogdur. Oylarınızı vermenizi rica ediyorum, ödülün ne işe yaradığını bir önceki yazımda sizlere yazmıştım. Amaç eğlenmek, teşekkür ederim.

    Blog Ödülleri 2009′da bize destek için şu aşağıdakileri yapınız:

  1. Blog Ödülleri’ne halen kayıt olmadıysanız sadece bir eposta ve şifre girerek kayıt olun: 2009.blogodulleri.com/kayit .
  2. Giriş yapın, e-postanızı onaylayın.
  3. 2009.blogodulleri.com/blog/blog-wolkanca ve 2009.blogodulleri.com/blog/gayri-ciddi den bizlere oy verin!

Desteğiniz için teşekkür ederim.