Kategoriler
Blog Konuk Yazar

Blogger'da iki yeni özellik

Güzel bir hafta başı ve herşeyin güzel olduğu mükemmel bir gün içerisinde herkese selamlar, diyerekten konumuza direk girelim. Dün bloguma birşeyler yazayım derker, aklıma Adsense reklamlarının yerlerini değiştirmek gelmişti.

O arada Yerleşim bölümünden yeni sayfa öğesi ekle butonuna tıkladığımda Blogger'in yeni bir zamazingosunun olduğunu gördüm.

Bunlar nedir diye soracak olursanız, blogroll koymuşlar. Blogroll olayı gayet güzel olmuş. Hoş ve estetik duruyor. Yapmanız gereken sadece blogrollunuza arkadaşlarınızı eklemeniz. Sistem otomatik buluyor. Diğeride Abone ol eklentisi. O da sayfaya gayet güzel duruyor ve yakışıyor.

Yeni özellikler bu şekilde, tabi Blogger üzerine düşeni yine yapıyor. Gayet güzel uygulamalarla yine karşımıza çıktı. İleride de karşımıza çıkacaktır.

blogger sayfa öğeleri

Saygılar Sevgiler Suat.

Eski wolkanca.com’da Blogger'da iki yeni özellik veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Blogger'da iki yeni özellik için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.