Kategoriler
Blog

Blog Wolkanca SadeceHosting’de

Blogum geçtiğimiz yıldan beri sinema.com la yaptığımız anlaşma gereği ve sonrasında geçiş dönemi için doruk.net’de Windows sunucuda çalışıyordu, dün itibariyle Blog Wolkanca sitesini doruk.net den kaldırdım ve bana spornsor olan gerçek hosting hizmeti aldığımız yer sadecehosting.com’a geçirdim. Bazı aksaklıklar yaşanıyor olabilir onları bir süre kafanıza takmayın, düzeltiriz.

Bu süreçte Windows sunucularla ilgili daha da tecrübe sahibi oldum, güvenlik, kolaylıkları, zorlukları, Linux ile arasındaki büyük farklar ve WordPress/Php/Mysql sitenin neden Linux’da daha iyi çalışacağı konusunda yüzlerce anekdot biriktirdim bunları ara ara burada paylaşmak isterim.

wolkanca dovme

Eskiden Türkiye’de altyapının şimdiki kadar iyi olmadığı dönemlerde ben Türkiye’den hosting/sunucu tavsiyesi asla yapmaz bundan özellikle imtina ederdim, fakat son yıllarda ülkemizdeki gelişmeler Hosting sektöründe de kendini gösterdi ve ben şu an Türkiye’de 2-3 Hosting firmasını gönül rahatlığı ile tavsiye edebiliyorum. Türkiye’de tavsiye edebileceğim hosting firması SadeceHosting, özellikle WordPress ile bir blog siteniz varsa hosting hizmetini bu firmadan almanızı öneririm.

Bu post reklam meklam değildir, Sadeceosting’e teşekkür ederim.

Merter istikametinde önüme girip yolumu almaya çalışan, Plakası 8529 ile biten beyaz Jeep’i kullanan güzel kız, sakin ol ablacım, camdan bir bakış attım strese girdi garip. Bu arada o Tozkoparan dan Merter, Bakırköy’e gidiş te ayrı bir eziyet, bir sürü alt üst geçit var ama inşaattı, kamyondu abi ne yapacaksanız çabuk bitirin uzay araştırma dairesi mi yapıyorsunuz napıyorsunuz anlamadım ki.

*Resim arabada bulduğum birkaç kaset, bana öyle bakma Kayahan abi.

Dün berberde enteresan bir çalışma yaptık:

Yutulabilir parfüm var.