Kategoriler
Teknoloji

Modern Warfare 2 bölüm açıcı

Orijinal adı: Call of Duty: Modern Warfare 2 Missions Unlocker. Bununla Call of Duty: Modern Warfare 2 tüm bölümleri açıyorsunuz.

Oyunu bir iki gün de zaten Campaign modunda komple bitirmiştirm, film gibi oyun sarıyor o yüzden kısa geliyor insana. Fakat 23 bölüm bulunan Special Ops da bazı bölümler de benim bilgisayarım donuyor, daha doğrusu ilginç bir şekilde ağırlaşıyor oyunun oynanabilirliği kalmıyor. Special Ops modunda yıldız sistemi olduğu için maksimum yıldızı almama rağmen donan 2-3 bölümü oynamadan tüm bölümleri açamadım, mutlaka o donan bölümlerden yıldız almam gerekiyordu ve benim için tüm oyun böylece bitti, Special Ops da ki en son 3 bölümü oynayamadan.
Sonra bu ayar dosyalarını buldum oyun sitelerinden, bu dosyayı “players” klasörü içine atıyorsun aynı dosyalardan var onlarla değiştiriyorsun böylece tüm bölümler açılıyor. Ben bunun sayesinde oynayamadığım o son 3 bölümü oynamış oldum.

Dosyayı buradan da indirebilirsiniz.

Bir diğer hile çeşidi de yine “players” klasöründe bulunan “config” dosyasını düzenlemek.
Dosyayı açın.
Dosyanın en alt satırına seta thereisacow “1337” yazın kaydedin, bu hilelerin çalışmasına yarayacak.
Dosyanın en üst kısmında bind 1 “weapnext” gibi ayarlar göreceksin bunlar tuş ayarları, hemen altına 3 adet hile aktif-pasif edecek kısayol tuşu ekleyebilirsin:
bind U “god”
bind Y “give ammo”
bind T “notarget”

Yukardaki örnek de U tuşu Tanrı modu için, Y sınırsız cephane ve T de düşmanın saldırmamasını sağlayan hile için.

Burada en önemli nokta dosyayı yukarıdaki gibi düzenleyip kadettikten sonra “salt okunur” hale yani sadece okunabilir hale çevirmek. Bunun için dosyaya sağ tıklayın, dosya özelliklerrinden salt okunur yazan kutucuğu işaretleyin ve uygulayın.

İyi eğlenceler.