Turkcell 3G blogger partisi

2 temmuz Perşembe günü bloggerları Beyoğlunda bulunan Turkcell Vip plaza'nın güzel manzaralı terasında ağırlayan Turkcell bizlere piyasaya çıkmadan 1 ay kadar önce 3G teknolojisini test etme fırsatı verdi.

Hoş güzel bir parti oldu, ben kardeşimle beraber gittim, muhteşem manzaralı bir terası var binanın. Barbekü ve açık büfe eşliğinde 3G mobil genişbant teknolojisini kullanan cihazları tanımaya çalışıp sohbet ettik.

Turkcell 3G blogger partisi

Turkcell çalışanı hanfendinin kolundaki Lg markalı saat dikkat çekti, bu 3G teknolojisini kullanan saat henüz Türkiye'de piyasada değil fakat önümüzdeki ay Turkcell'in 3G satışına başlamasıyla vitrinlerde yerini alacakmış. Ayrıca ilhinç bir kamera vardı, bu kamerayı dünyanın neresinde olursanız olun cep telefonunuzdan kontrol edebiliyorsunuz, kontrol sağ sola yukarı aşağı zoom gibi kontroller oluyor.

3G hizmetini satmaya başladıklarında sadece bir sms ile geçiş yapılabilecekmiş, sadece bu teknoloji,ye sahip cihazlardan birine saship olmak yeterli.

Arda Kutsal Webrazzi TV için bir ufak çekim de yapmış buradan izleyebilirsiniz.

Turkcell blog da açmış 3G’ye, buradan.

Reklam filmi kısa film tadında olmuş, sevdik yani en azından Recep İvedik olmadığına sevindik. Televizyonlarda dönüyordur veya dönecektir herhalde ben görmedim.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Turkcell 3G blogger partisiiçin 8 yanıt

lost dizisine bile gönderme yapmişlar reklam filminde 8.15 falan yahu süper =)