Kategoriler
Teknoloji

Turkcell 3G blogger partisi

2 temmuz Perşembe günü bloggerları Beyoğlunda bulunan Turkcell Vip plaza'nın güzel manzaralı terasında ağırlayan Turkcell bizlere piyasaya çıkmadan 1 ay kadar önce 3G teknolojisini test etme fırsatı verdi.

Hoş güzel bir parti oldu, ben kardeşimle beraber gittim, muhteşem manzaralı bir terası var binanın. Barbekü ve açık büfe eşliğinde 3G mobil genişbant teknolojisini kullanan cihazları tanımaya çalışıp sohbet ettik.

Turkcell 3G blogger partisi

Turkcell çalışanı hanfendinin kolundaki Lg markalı saat dikkat çekti, bu 3G teknolojisini kullanan saat henüz Türkiye'de piyasada değil fakat önümüzdeki ay Turkcell'in 3G satışına başlamasıyla vitrinlerde yerini alacakmış. Ayrıca ilhinç bir kamera vardı, bu kamerayı dünyanın neresinde olursanız olun cep telefonunuzdan kontrol edebiliyorsunuz, kontrol sağ sola yukarı aşağı zoom gibi kontroller oluyor.

3G hizmetini satmaya başladıklarında sadece bir sms ile geçiş yapılabilecekmiş, sadece bu teknoloji,ye sahip cihazlardan birine saship olmak yeterli.

Arda Kutsal Webrazzi TV için bir ufak çekim de yapmış buradan izleyebilirsiniz.

Turkcell blog da açmış 3G’ye, buradan.

Reklam filmi kısa film tadında olmuş, sevdik yani en azından Recep İvedik olmadığına sevindik. Televizyonlarda dönüyordur veya dönecektir herhalde ben görmedim.

Eski wolkanca.com’da Turkcell 3G blogger partisi veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Turkcell 3G blogger partisi için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Turkcell 3G blogger partisiiçin 8 yanıt

ya wolkanca, seni böyle etkinliklere davet ediyolar ya, imreniyorum 😀

televizyonlarda birkaç gündür da dönüyor bu reklamlar. 🙂

çok fazla konuştular yahu 3g 3g bakalım nasıl olacak

lost dizisine bile gönderme yapmişlar reklam filminde 8.15 falan yahu süper =)

burada çok az televizyon seyrettğim ortaya çıkmış oldu.