Kategoriler
Teknoloji

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Call Of Duty serisinin tüm oyunlarını oynadım, en son dün Call Of Duty: Modern Warfare 2 isimli serinin son oyununu kurdum bilgisayarıma.

Modern Warfare 2 isminden de anlaşıldığı gibi klasik 2.Dünya Savaşında geçen Call Of Duty serisinden farklı olarak günümüz(hatta belki daha ileri) modern savaş teknolojisine uyarlanmış versiyonu.

Oyun beni çok heycenlandırdı, ilk oynadığımda, ilk bölümde elinde kazma ile uçurumda karşıdan karşıya atlayan eleman bomba olmuş, deli bu dedim arkasından atladım nerdeyse düşüyordum vs. Anlayabileceğiniz gibi insanı çok içine çeken bir oyun.

Call Of Duty: Modern Warfare 2 de Rapçi 50 Cent’in de katkısının olduğunu belirtmek isterim.

Oyunu benim gibi korsan yollarla bilgisayarda oynayacaksanız crack çözümü biraz karmaşık ama kısaca bahsedeyim. İki DVD var, her ikisinin içeriğini de öncelikle bilgisayarınızda bir klasörün içine kopyalamalısınız, daha sonra arayıp bulduğunuz crack çözümü klasörünün içindekileri de aynı klasörün içine koyun ve kurulumu çalıştırın böylece kurulacak. Son çıkan oyunların mesela bir örnek de GTA IV yasal satışlar çoğalsın diye sanırım oldukça karmaşık hale getirmişler crack olayını ama karmaşık olsa da %100 çözülen bir şey.

Web sitesi: www.modernwarfare2.com

Modern Warfare 2 şu an türünde en iyi oyun diyebilirim, bununla birlikte size efsane oyun Wolfenstein’ın iki versiyonunu da tavsiye edebilirim. Return to Castle Wolfenstein’ın çıkışından yıllar geçmiş olmasına rağmen hâlâ oynaması zevkli olduğunu düşünüyorum, ayrıca 2009 yılı içinde piyasaya sürülen serinin son oyunu Wolfenstein da size ekstra onlarca özellik ve korku dolu bir aksiyon vaat ediyor.

Call of Duty 7 de yoldaymış 2010 da piyasaya çıkacak deniyor.

BBC Darwins Struggle The Evolution of the Origin of Species (2009) ve Lesbian Vampire Killers 2009 izledim.
Vampire Killers çok eğlenceli bir film.