Kategoriler
Teknoloji

Bilgisayarda oynadığınız oyunları video olarak kaydetmek

Bilgisayarınızda oyun oynarken bunu videoya kaydetmek istediniz mi hiç? Ben istedim, yaptım da pişman değilim, çok isteyen de olmuştur benim gibi, işte Fraps isimli küçük yazılım bu isteğinizi yerine getirebilen harika bir yazılım.

Fraps ile oyunadığınız oyunların ekran görüntülerini, videolarını bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz. Bilgisayarınızın ve oyununuzun ekran çözünürlüğüne göre videoların boyutları oldukça büyük olacaktır buna dikakt etseniz iyi olur. Bunu çözmek için video düzenleme yazılımları ile en basitinden Windows daki Movie Marker ile boyutları düşürebilirsiniz.

fraps

Örnek çekimler burada.

Programı indirmek için buraya tıklayın.

Eski wolkanca.com’da Bilgisayarda oynadığınız oyunları video olarak kaydetmek veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Bilgisayarda oynadığınız oyunları video olarak kaydetmek için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.