Kategoriler
Blog

Lanblog teması

Lanblog tema, Douglas Bowman‘ın Minima Black isimli temasını kullanarak sadece lan.wolkanca.com blogu için yazdığım, Css Bahçesi‘nin 10 üzerinden 9.6 olarak puanlandırdığı ve okurlar tarafından çok beğenilen siyah karanlık, bir blogger klasik teması. Tema özellikle SEO uyumlu olması ile dikkat çekici ve karanlık, basit, az kodlu, kullanışlı, içeriğe adsense reklamlarına hedeflenmiş tema arayanlar için idealdir. Tema tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışır, özellikle Firefox ve ie7 baz alınarak tasarlanmıştır. Kullanılması, değiştirilmesi ve geliştirilmesi serbesttir. Yeni xml tema formatına çevirip yakında yine burada paylaşacağım.

lanblog
Temayı kullanamak için aşağıdaki hizmetleri kullanıyorsanız değişiklikler yapmanız gerekir;


Hesaplarınızı entegre etmek için tema içinde bu bölümlere hesaplarınızla değiştirmelisiniz. Adsense reklamlarınızı da aynı şekilde entegre etmelisiniz yok ise silebilirsiniz, arama kısmına yine kendi blogunuzu entegre edebilirsiniz.
Eğer o serviste hesabınız yoksa gidip açabilirsiniz, açmak istemiyorsanız temanın o bölümünü kaldırabilirsiniz.

Temayı indirmek için: [download] veya [download]

Temayı ön izlemek için: [via]

Temayı blogunuza uygulamak için klasik şablona geçip indirdiğiniz html dosyasının içindekileri olduğu gibi kendi blogunuzun tema dosyasına yapıştırıp kaydetmeniz yeterli. Tabi bundan sonra gerekli değişiklikleri yani lan.wolkanca.com olarak adreslenmiş yerleri değiştirebilirsiniz.

Sorularınız, önerileriniz ve daha başka yorumlarınız için buraya yazabilirsiniz.

Eski wolkanca.com’da Lanblog teması veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Lanblog teması için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Lanblog temasıiçin 14 yanıt

volkan cım lanblog wp olmadığı için veirlen bağlantıları göremiyorsun sanırım. sana bir mim pasladım. normalde mim olayına gıcığım ama bu memleket meselesi lan blogda bir ele alırmısın.
ilgili link: http://eylos.com/haber/eylem/

harika bir tema olmuş. tebrikler. günün birinde neden olmasın deyip kullanabilirim 🙂

volkan bu temayi indirdikte alaksiz bir şey çikti . yok mu bunun xml dosyası gibi bir hedesi?

@amarat

xml değil eski klasik tema olduğu çin öle bir hede höde yok. olsa keşke 😀 bana da lazım 🙂

volkanxml'ye cevirecem demıssın ama epey olmus bıran once cevırebılsen ya da arkadaslar cevırenler varsa hayrına paylassa bu guzellıkten bızde yararlansak

selam volkan abı ben kullanmaya basladım adsenselerı benımkıyle değiştirene kadar canım cıktı 😀 amaaa analytics kodunu nereye koyacagımı bulmdım nereye koyabılırım onu 😀 http://tozluyollar.blogspot.com/ saygılar =))

volkan abi ayrıca bıde sey var 😀 son yorumlar kısmını nasıl kısaltabılırım 15 tane sey gozkuku 6,7 tane gozukse yeter ama yapamadım =))) help help help

harun bu temayı bende istiyorum, kodlar kodlar kodlar 😀 😀 😀

wolkanca teşekkür ederim 🙂 ben de kullanmaya başlayayım şunu 😛

bende tam şablon arayışı içerisindeydim lanblog'un temasınada bayılıyodum paylaştığın için çok tşkler volkan abi .) bu arada lanblog'u davetli yapmışsın severek okuyodum bende davetiye istiyorum eğer sesimi duyuyorsan 🙂