Kategoriler
Blog

Blogların en çok okunan yazıları: Okunuyoruz.Biz

Okunuyoruz.Biz
Okunuyoruz.Biz kayıt olan ve verilen kodu blog şablonunuza eklemeniz durumunda blog yazılarınızın okunma sayısının istatistiğini tutuan bir servis. Bu bir çeşit istatistik servisi olması yanında sisteminde gün geçtikçe çoğalacak blog sayısı ile popüler blog içeriklerine ve bloglara ulaşmayı kolaylaştıracak bir servis. Henüz çok taze bir servis olan bu proje İdris Cin arakadaşımıza ait. Kendisi ilerki zamanlarda araçların ( widget ) çeşitleneceğini ve daha da gelişceğini belirtmiş.

Eski wolkanca.com’da Blogların en çok okunan yazıları: Okunuyoruz.Biz veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Blogların en çok okunan yazıları: Okunuyoruz.Biz için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

blogcu'nun rss seçenekleri bu tarz zamazingolara uymaz aradaşlar 😉

tr.gg siteleri için de böyle hizmet veren bir site vcar mı acaba?

ben buna güvenemiyorum yaa.koydum siteye hiç bir halta yaramıyo 100 kere gösterilen koda 10 kere gösterildi diyo. bunu niye buraya yazdın ki diyorsanız bilmem içimi dökmüş oldum.