Kategoriler
Blog

Yeniden başlamak: blog.wolkanca.com

Hiçbir zaman yeniden başlamaktan korkmadım, “yeniden başlamaktan kormamak” bunu söylemek öyle basit bir şey değil aslında anlamı da öyle azbuz değil. Yeniden başlamak kolay değil.

blog wolkanca

Sadece cesur, başarılı, zeki ve kendinden emin insanlar yaşamlarının her anında yeniden başlama cesaretini yüreklerinde taşıyabilirler ve sadece onlar özgürdür, genellikle insanlar yaşamlarında zaman geçtikçe alışkanlık, bağlılık, ait olmak, yeniliklerle ilgilenmemek gibi kanserler geliştirirler ve çakılır kalırlar bu da onlara mutsuzluk verir.

Hayat bize verilen bir şanssa, bizim yaşamak zorunda olduğumuz bir ömür varsa bunu neden tek düze ve birbirinin aynı anlarla geçirelim? Bu gerçekten biz insanların yaşamımızda elimizde olarak veya olmayarak yaptığımız en büyük hata. Allah hepimize sırt çantamızı alıp gidebilme, yeniden başlayabilme cesaretini versin zira özgürlük, mutluluk, başarı ancak yeniden başlayabilme cesareti olanlarındır.

Burada yazdığım gibi wolkanca.com macerasına biz yeniden başlıyoruz.

Aynen yazdığım gibi eski yazılar wolkanca.com arşivde kalacak ve biz yeni 2010 model site wolkanca.com ile ferah ferah yazacağız. Tabii bazı geliştirmelerle(evet bunları çok merak edenler olacak, takip edecekler) eski arşivimizi değerlendireceğiz, üzerine daha yıllarca değer eklemeye devam edeceğiz.

Önümüzdeki günlerde neler olacak

  1. Sitenin görünümünü yenileyeceğiz, bu en çok zaman alacak şeylerden biri, görünüm yeni WordPress varsayılan tema Twenty Ten den çakma olacak.
  2. Yazar kadrosu daha niş olacak, ufalacak.
  3. Ben eskisi gibi bloglayacağım(bu önemli).

Beni cesaretlendiren sayın isimtescil.net yetkilileri, sürekli gaz veren dostlar, arkadaşlar siz olmasaydınız olmazdı.

Size dövmemi göstereceğim 🙂