Kategoriler
Blog

Marka tescili işlemlerini tamamladık

Bugün mutlu bir haber aldım, geçen yıl “WOLKANCA” ismi ile yaptığım marka başvurusu kabul edilmiş ve tescil işlemleri bitmiş.

1 yıldır uzun uğraş ve takiplerden sonra bu mutlu haberi almak çok sevindirici oldu, bundan kelli blogumuz tescilli, gerçek bir marka


Aslında yaptığım insanların dediğine göre zaten markalaşmış olan “WOLKANCA” ismini yasal zeminde de marka haline getirmek oldu.

Şimdi kendimi bir aşama daha kaydetmiş hissediyorum, hayatımdaki bazı olumsuzluklardan dolayı yapamadığım, geciken bir işi daha bitirmiş oldum. Planlarım bu son 2 yıldır maalesef 1,5 yıl gecikmeli ve daha zor halde yürüdü fakat ben kendimden çok emin bir insanım ve çocukluğumdan bu yana gerçekten isteyip de yapamadığım hiçbir şey olmadı desem yerinde olur, zaten insan çok istediğinde zor da olsa her iş olabiliyor.

Eğer hayatın bir anlamı olmalıysa, eğer ortalama 60-70 yıl nefes alarak geçireceğimiz şu alemde bir tat almalıysak bu her şeyin eksiksiz olduğu bir yaşam değil tersine her şeyin zor, eksik ve bizim bunları tamamlama telaşında geçireceğimiz yıllar olmalı diye düşünüyorum.

Aklıma bir sürü şey geliyor, belki bir ortaklık kurabilirsem, bilmiyorum güzel şeyler olabilir, izlemeye devam edin.

İtirazınız varsa 🙂 Markalar ile iligli kurum: turkpatent.gov.tr

Arkadaşlarım çocuk yaptı ben bunu yaptım, annem kızıyor.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Marka tescili işlemlerini tamamladık başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.