Kategoriler
Internet

Kendi davetiyenizi tasarlamak ister miydiniz?

Düğün, nişan, sünnet vb. bilimum şeyler, davetmi veriyorsunuz? Davetiye için matbaa ya, reklam ajansına vs. gitmenize artık gerek yok. www.davetiyem.com a gidiyoruz hemen kendi davetiyemizi tasarlayıp siparişimizi veriyoruz, üstelik hiç bir yerde bulamayacağınız kadar uygun fiyatlarla, yoo daha bitmedi üstüne üstelik 12 taksit ile tasarladığınız davetiye kargo, kdv ve her şey dahil kapınıza kadar geliyor. Şimdi şöyle bir düşünelim, neden davetiyemizi kendimiz tasarlayıp, internetten siparişini verip, kapıza kadar gelmesini evimizde çay içerek beklemeyelim ki? Değil mi? Matbaacı matbacı dolaşmaktansa sizi kendi davetiyenizi kendinizin tasarlayabileceği www.davetiyem.com sitesine davet ediyorum.
Kendi davetiyenizi tasarlayin - davetiyem.com
[via]

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Kendi davetiyenizi tasarlamak ister miydiniz? başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

bak burada resmi var canım
http://edasuner.com/wp/dosyalar/2007/07/davetiyem…

@eda

kendi yaptıklarınızıda gönderip bastırabilirsiniz illa sitede tasarlamanıza gerenk yok.

bu yazdığınız bir alttaki yazınızın açıklayıcısı gibi bir şey olmuş…
valla gerçekten sizi tebrik eiyorum yani ilk tanıdığım blogcu olarak siz gerçekten de ürkiyenin en iyi blogcususunuz 😛 (yağ çekmiyorum ha valla 😆 )

ben yapmıştım bir iki hafta önce bunu 🙂
gerçekten çok eğlenceli ve çok güzel bir uygulama .
müthişsin volkan 😉