Kategoriler
Internet

Bir doğum günü hediyesi

Kaç insan hem acı hem tatlı olmayı başarabilir hayatında? Kaç insan kızdırırken kendini sevdirilmeyi başarabilir? Kaç insan hayatta hep yükselir? Kaç insan kendini sevdirmeyi bu kadar başarabilir? Kaç insan bu kadar çok sevilir?
Ben bir tane biliyorum. İşte benim canım:
Hayatta hep başarılı, hayatta hep en zirveye doğru koşuyor. Sürekli basariyi yakalıyor. 1 Ocak’ta 20 yasına girecek. Ona ne hediye hazırlasam diye düşünürken, aklıma internet sitesi yapmak geldi. Ben de isi abarttım ve hedef koydum. Canıma çok büyük bir hediye hazırlamalıyım dedim ve onun için 20.000 kişinin doğum gününü kutlayacağı bir web sitesi yaptım.
O her şeyin en güzelini hak ediyor. Umarım planlarım gerçekleşir ve ona bu hediyeyi verebilirim. Siz de bana yardım etmek isterseniz. Yapmanız gereken sadece bir doğum günü mesajı yazmak, isminizi ve epostanızı eklemek. Sadece bu…
canimicin.net
Bir de bu siteyi çevrenize söylerseniz çok makbule geçecek. Çünkü 20.000 kutlamayı tutturmayı ve sürprizin tam olmasını istiyorum.

This is web site for my darling. Her birthday 1st January.She will be 20.I want to surprise her.I want that 20.000 people say “happy birthday” for her 20. year. So I am waiting your helps. It takes only a few seconds for you. Just your name and your email and say “happy birthday” to my darling. See you at 1st January… Thanks for coming and looking…

[via]

Önemli Not: Bu yazıyı Plonyada bulunan arkadaşım Bektaş Atalay yazdı.