Kategoriler
Hizmetler

PSD to WordPress

Psd’den WordPress’e Çevirme – Tasarımcınıza bir site tasarımı yaptırdınız ve bu tasarımı WordPress sitesi haline getirmek istiyorsunuz. Biz tasarımınızı WordPress teması haline getirebiliriz.

PSD olarak hazırlanmış site tasarımınız varsa ve bunu WordPress teması haline getirip bir WordPress sitesi oluşturmak istiyorsanız biz yardımcı olabiliriz. İletişim sayfasından veya aşağıdaki seçeneklerden bize ulaşın.

Grafik tasarımcılar kendi yapmış oldukları PSD tasarımları yada satın aldıkları PSD tasarımları birebir şekilde WordPress’e dönüştürmek isteyebiliyorlar. Bu noktada özel WordPress web tasarım hizmeti yanında PSD to WordPress hizmeti vermekteyiz. Temalarımız %100 mobil uyumlu olarak geliştiriliyor. Tablette, telefonda, bilgisayarda ya da televizyonda; ekran büyüklüğü fark etmeksizin, her ekrana uyumlu olacak şekilde responsive tasarımlar oluşturuyoruz.

Size Özel WordPress Teması

Sizin tasarımınız, bizim kodumuz. Dosyanızı ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan mükemmel bir WordPress temasına dönüştürülmeden rahat edemeyen, yüksek eğitimli üst düzey geliştiricilere sahip sabit bir geliştirici ekibine sahiptir. Sizin için yüksek kaliteli kodlama ile üretilmiş, her bir ayrıntısı panel vasıtası ile düzenlenebilen WordPress temaları garanti ediyoruz. Şayet temanızda bir hata bulursanız, ücretsiz olarak çözeceğimizin sözünü de veriyoruz.

Fiyatlar gayet makuldür, sadece temayı oluşturmak ise tasarımın detayına göre 100-150 USD arası bir fiyata WordPress temanız hazır.