Kategoriler
Internet

Rapidshare yenilendi

Dünyanın en büyük dosya yükleme ve indirme sitesi olan RapidShare yeni tasarımıyla sizlerle. bunun yanında ek programlar yazılmış. Bilgisayardan Dosya yükleme veya indirme gibi. bazı özelliklerde Premium(üstün) üye olmalısınız. örnek olarak dosya "winzip 11 beta" ( dosya tamamen yasaldır! ) *

The Bigges Upload Center RapidShare is updated. Rapidshare have new design & New Sections. You can Download the Rapidshare Uploader if you want test it, click to "Winzip 11 beta" file. This is a legal software no width any addon!
Rapidshare Writed;

The technical infrastructure of RapidShare AG is already completely built up. Nevertheless our plans are to offer you much more than pure 1-Click Webhosting. Since we have already announced the launch of RapidShare.com, we did not want to delay it anymore. Use the future of 1-Click Webhosting today and stay tuned for the next weeks and months. You will not be disappointed.

Eski wolkanca.com’da Rapidshare yenilendi veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Rapidshare yenilendi için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.