Kategoriler
Konuk Yazar

Bir sitenin en son Google indeksleri

Google’da site:www.y4lcin.com şeklinde arama yapmak mümkün. Bu şekilde arandığında, yazılan sitenin indekslerini görebiliyoruz. Google Gelişmiş Arama seçeneğini de büyük ihtimalle biliyoruz. Zira her arama kutucuğunun genelde gelişmiş araması mevcuttur, Google ki bu kutucukların ana babası sayılır.

Google gelişmiş arama

Bu iki bilgiyle ise başlıktaki olayı öğreniyoruz: Bir sitenin en son Google indeksleri. Öncelikle Google Gelişmiş Arama'ya gidelim. Alanlar/Siteler kısmına siteyi yazalım ve Tarih kısmından da ne zamanın(herhangi zaman, son 24 saat, geçen hafta gibi) indekslerini merak ediyorsanız seçin. Sonuç sayfası, sitenin seçtiğiniz zamandaki indeksleridir.

Tabi bunu bir web servisine dönüştürmek de kolay bir programcı için. Örneğin Google’da “en son Google bot ziyareti” diye arayanınız olabilir. Bunun yerine Google'ın gelişmiş seçeneği ile son indeksine bakarak da bunu öğrenebilirsiniz aslında.

Blog Wolkanca'nın son 24 saat Google indeksleri de bunlar.

Son olarak da şunu diyeyim: Wolkanca'nın bu temasını çok beğendiğim, turkuazda kalmak dileğiyle.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

seni çok seviyorum… seninle olmak hüzün verecekse bana bilki raziyim ben bu hüzüne… bu sözler gönlümün tek sahibine…….yani sana ismail yk,gönlümün tek sahibi sensin ve hep öyle kalacaksın ……. seni çoooooooook seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm……. sen ve ben sonsuza dek……………… ❗ 😡