Kategoriler
Blog Ivır zıvır

Evet reklam alıyor bu blog

Son günlerde bloguma reklam vermek isteyenlerin fazlalaşması ve benim bunlara cevap vermeye yetişememem nedeni ile bu yazıyı yazma gereği duydum. Bakın öncelikle reklam alıyoruz evet, sakın öneri sunmaktan çekinmeyin, her türlü fantazi, uçuk reklam olayına açığız ve şimdiye kadar web reklamları konusunda bir hayli tecrübe edindim size sunacağım önerilere bayılabilirsiniz. Post reklam şeysini duymayan varsa burada yazdığım gibi tekrar anlatayım istiyorum, bir yazı yazarsınız, bu yazı sizin projeniz her neyse siteniz, ürününüz hakkında olur ve içinde video, resimi fotoğraf vb. bilimum görsel kullanabilirsiniz. Ben bu yazıyı sizin adınıza blog wolkanca blogunda yazarım ve bu yazı ömür boyu blogda kalır asla hiç bir yazının kaldırılmadığı gibi ( * Google ın ikazları ile kaldırdığım yazılar hariç ) o yazıda blog var oldukça orada kalır. Bu post reklam sadece bu sbloga gelip okuyanlar tarafından değil rss ile olsun vs. bilimum zamazingolarla blogumu okyan okurlara ve dahası arama motorlarının cirit attığı bir blogda okunur, görülür ve sizin projeniz, ürününüz her neyse wolkanca etkisinden faydalanmış olur. Zaten bu etkiyi kısa sürede görmeniz mümkün, ayrıca önerim eğer text reklam vemek istiyorsanız ve hedefiniz aramalarda o keyword ( kelime ) de hit kazanmaksa 3 aylık bir text reklam veya anlattığım gibi post reklamdır.
Blog Reklam
Gelelim banner olayına, dünyada bir banner standartı var, bu blogda sıcak bölgeler diye tabir edilen yerler ve daha soğuk bölgeler var banner sıcağa ne kadar yakınsa fiyatı o kadar pahalı oluyor. Reklam veya sponsorluk konusunu iletişim sayfasından bir mail göndererek görüşebilmemiz mümkün. Kamuoyuna önemle duyurulur (:

Eski wolkanca.com’da Evet reklam alıyor bu blog veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Evet reklam alıyor bu blog için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Evet reklam alıyor bu blogiçin 7 yanıt

@erdal

fiyat konusunu iletişim sayfasından mail, telefon yada herhangib ir şekilde bana ulaşırsan görüşebiliriz.

@volkan

fiyatları buraya yazamam. burada bir rakam yazarsam piyasa acisindan etik olmaz. bana iletisim sayfasından telefon ile mail ile her turlu şekilde ulaşabilirsiniz.

tesekkürler

volkan yilmaz
wolkanca (@) gmail.com

reklam çöptür. reklamcılar çöpçüdür. reklam verenler iğrenç bilinçsiz tüketicilerdir. reklam alanlar siteler ise çöplüktür.

dediklerime karşı çıkmanın hiç bir manası yok. cevap yazma.

hey şahane insan seni tanımıyorum ama blogunun en fantik okuyucusu olacağıma emin olabilirsin. lanblog a da beklerim.