Kategoriler
Kültür Sanat

İzledim: 100 Feet

Son birkaç aydır izlediğim film sayısı inanılmaz, film izlemeyi çok seviyorum özellikle 1600*900 çözünürlükteki monitörümü ve yeni ekran kartını aldıktan sonra çok keyifli oluyor. Bu arada bilgisayarı bluetuut ile cep telefonumdan kontrol ediyorum bu da hoş bir şey bilgisayar kendini TV sanıyor uzun zamandır.

100 Feet(100 adım) isimli filmi geçenlerde izledim, Famke Janssen çok beğendiğim bir aktrist birkaç Amerikan dizisinde de karşılaşmıştık kendisiyle.

Filmin konusu çok ilginç, 2008 yapımı bir gerilim/korku filmi olan 100 Feet de kocasını mevsi müdafaa ile öldüren bir kadının ceza evinden şartlı tahliye edilerek ev hapsi olması, 100 adımlık bir hareket sahasında yani evinde yaşananları konu alıyor.

Filmde hayalet var, korku var, para var, aşk var, seks var aslında en önemlisi gerçekten baştan sona izleyeceğiniz bir gerilim var.

İzlenebilir bir film diyorum ve arşivime ekliyorum.

Harddisk sponsoru arıyorum, bana 500Gb ve üstü harddisk(laptop diski 2.5 veya external bir disk) alıp gönderen kişi veya firmanın 1 ay reklamını yaparım ya da ne istiyorsa.

Michael Jacksons Tthis is it filminin özel gösterimi var yarın akşam 19:00 da Cinebonus Maçka G-Mall da çok görmek istiyorum bu filmi fakat nedense gidemeyeceğim gibi geliyor bana, arabanın durumuna da bağlı tabii araba kapıdaysa atlayıp gidebilirim neden olmasın. Aslında bana Dvd gönderseniz daha işime gelirdi.