Kategoriler
Kültür Sanat

Terminatör 4 Salvation (Kurtuluş)

Terminator 4 SalvationHaziran ayı içerisinde vizyona girecek bir film Terminator 4 Salvation. Türkiye’de Terminatör 4: Kurtuluş ismi ile sinemalarda olacak. Filme 13 yaş sınırı getirilmiş.

Terminator: Kurtuluş, Özet
The Terminator film serisinin bu çok beklenen ve kıyamet sonrası 2018 yılında geçen yeni bölümünde Christian Bale, Skynet ve Terminator ordusuna karşı insanların direnişine liderlik eden John Connor’ı canlandırıyor. Ancak gelecekteki Connor’ın inandığı şeyler, son anısı idam sehpasına yürümek olan Marcus (Sam Worthington) adlı bir yabancının ortaya çıkmasıyla kısmen değişir. Connor, Marcus’un gelecekten mi yollandığına yoksa geçmişten mi kurtarıldığına karar vermelidir. Skynet son saldırısına hazırlanırken, Connor ve Marcus kendilerini Skynet operasyonlarının kalbine götürecek bir yolculuğa çıkarlar. Orada, insanlığın yok edilmesinin ardındaki korkunç gerçeği ortaya çıkaracaklardır

Bu filmin ayrıca bir bilgisyar oyunu da geliyor, Terminator Salvation oyunu film vizyona girdikten sonra piyasaya çıkacak ve iPhone, PS3, XBOX 360 ve PC platformlarında oynanabilecekmiş.

Filmin şu anda 3 fragman’ı çıktı şu adresten bakabilirsiniz: apple.com/trailers/wb/terminatorsalvation.

Aşağıdaki oyunun videosu;

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Terminatör 4 Salvation (Kurtuluş) başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

fragmanını daha önce izlemiştim,
bu amerikalılar işi biliyor, önce arnold çekti, tv'lerde eskidi, sonra dizi haline getirdiler sarah connor vs. diye etiket taktılar,
şimdi de salvation.. gibi eklerle sinema severleri avlamaya geliyorlar,

oyun mükemmel yalnız benim makina çalıştırırmı sistemim:t5600 core2duo inside1.83ghz-ram:3gb-ekran kartı 128mb-işletim sistemim vista ultimate sizce nasıl oyun çalışırmı bir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler….

terminatör bnce çok etkileyici bir film ve ben büyü düğümde terminatörde oyuncu olarak oynayacağım.

arkadaşlar.oyun güzel ama. böyle oyunlar insanı geriyo bende gerildim biraz. özellikle john connor.siper alış çok güzel orasını seviyorum siperden başka bir sipere geçiş oyunu aldım ama dosya eksik .çıktı seslerde gelmiyo sadece video aralarında bazen kilitlenip kendi kendine oyundan çıkaıyor.out of memory diyor bu ne demek??

oyunda dogdugum yerden cıkamıyorum. oyun guzel ama bu bıraz sıkıyor. o bolumu gecen arkadaslardan konu hakkında yardım beklıyorum tesekkurler.