Kategoriler
Kültür sanat

Çizmeli Kedi Ocak 2012 de sinemalarda

Animasyon filmlere özel bir ilgim var, özellikle seslendirme sanatının konuşturulduğu animasyon filmlere bayılırım, Okan Bayülgen seslendirmede çok başarılı ayrıca tabii ki Mehmet Ali Erbil de Shrek de seslendirmenin kralını yapanlardan.

puss in boots

Çizmeli Kedi 13 Ocak 2012 de vizyona girecek.

Açıklama
Efsanevi Çizmeli Kedi, Shrek'le tanışmadan uzun bir zaman önce destansı bir yolculuğa çıkıyor. Ünlü altın yumurtlayan kazı çalmak için, dahi Humpy Dumpty ve hayat okulu mezunu Kitty Softpaws’la bir ekip oluşturuyor. Bu, dokuz canlının macerası! 13 Ocak 2012'de Sinemalarda!

Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/cizmelikedifilmi
Youtube: http://youtu.be/JfcDHf2bQY8

Çizmeli Kedi 3D Fragman

Not: Shrek 2 de Çizmeli Kediyi Antonio Banderas seslendirmiştir. Bu son filmde de yine kediyi Antonio Banderas seslendi,tiyor diğer karakterleri Salma Hayek, Zach Galifianakis, Billy Bob Thornton gibi ünlü Hollywood yıldızları seslendiriyorlar.

Çizmeli Kedi
Charles Perrault tarafından 1697'de toplanan Anne Kazın Hikayeleri’nde ve daha önce 1634'de Giambattista Basile tarafından toplanan avrupa halk hikayelerinde geçmektedir. Masallarda çizme giyinen bir şovalye kedi olarak vardır

Eski wolkanca.com’da Çizmeli Kedi Ocak 2012 de sinemalarda veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Çizmeli Kedi Ocak 2012 de sinemalarda için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.