Kategoriler
Kültür Sanat

Metroseksüel: Modern erkeğin elkitabı

Metroseksüel İngilizce kelime, anlamları: 1-21. yüzyılda erkek trend belirleyici. 2-Yüksek bir estetik bilince sahip heteroseksüel, şehirli erkek. 3-Görünümü ve alışveriş için zaman ve para harcaya erkek. 4-Kadınsı tarafını benimsemeye istekli erkek.


Metroseksuel - Modern Erkegin Elkitabi - Micheal Flocker
Geçen hafta biraz sıkıldım galiba hep aynı konular, kitaplar, filmler. Kitap raflarını gezinirken bu kitaba rastladım ilk görüşte eğlenceli ve ilginç olacağını düşündüm. Metroseksuel – Modern erkeğin elkitabı isimli kitap ilk görüşte hissettiğim duyguları fazlası ile karşıladı.

Kitap sanat-kültür, içecek seçimi, nasıl içileceğinden tutun moda, dekarasyon ve cinselliğe kadar çok çeşitli erkek yaşam konularına değiniyor. Modern erkeğin neleri nasıl yapması gerektiği, nelerin hatalı olduğu ve kadınların kalplerini çalmak, onları cezbetmek için bir dolu tüyo var. Kitabı okuyunca çok şükür yaşım gençken bu kitapla karşılaşmışım dedim 🙂 Kitap çok eğlenceli kesinikle alın okuyun derim. 1 haftada bitirebilirsiniz ama daha sonra bazı bölümlerine tekrardan bakmak isteyebilirsiniz, ders kitabı gibi.

Yazar: Micheal Flocker.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Metroseksüel: Modern erkeğin elkitabı başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.