Her bedene uygun deli gömleği / dişisi

Nisan 2007 tarihinde Volkan Albaz'ın blogunu ilk yazan blogcu sanırım benimdir, övünmek gibi olmasın ama benden onayı alan blogcu iş yapar 😀 Şaka tabi.
Onun blog yazmaya girişme hikayesi oldukça ilginç, belki çoğunun ki gibi beni görmesiyle omluş, ben de belki bilmeden milyonlarca blogcuya örnek olmuşmuyum neyim kardeşim. Vay anasına yahu.

Meral Albaz
Her neyse, konu deli gömleği ile blogunda eşi ile yazan Volkan, eşine ayrı bir blog açmışlar ve Meral artık meralalbaz.com isimli blogunda yazacakmış. Zaten bir kadın ile bir erkeğin blog yazma tarzları çok farklı, kadın cicili bicili şeyler ister adam onlarla ilgilienmez vs. gibi, iyi olmuş böyle.

Yalnız bana sorsalardı şu öneride bulunurdum, keşke Blogger da yazmaya başlasaydın Meral.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

merhaba wolkan;

inan bir an şok oldum. çok teşekkür ederim bu yazın için sana. volkan’ı blog dünyasıyla ilk tanıştırıp lanse eden sendin ve gerçekten uğurlu geldin volkan’a. eminim bana da uğurlu geleceksindir. tekrar tekrar teşekkür ederim.

@ tamkarisik;

ben bu yazdığım konuyu geçenlerde arkadaşlarımla gittiğim bir teknoloji fuarında, daha sonra da haberlerde gördüm ve yazmaya karar verdim. eski tarihte yazılmış bir konuyu tekrar yazmanın yasak olduğunu sanmıyorum. ilgimi çekti ve yazdım. benim blog açma nedenim de zaten ilgimi çekenleri yazmaktı.

bayan alabaz, blogunuz güzel olur umarım. bir de çerçeveleri siyah değil de biraz mat yapsanız daha iyi görünür kanımca, başarılar diliyorum.

eksik olma adaşım. desteğini her şekilde esirgemeden üstümüzde tuttuğun için teşekkür az gelir. inan bana bir yılın sonunda bakıyorum şöyle gerçekten seninle blog dünyasına adım atmak bana büyük uğur getirmiş. umarım bu şans hep benimle olur.