Her bedene uygun deli gömleği

Yeni bir blogcu adaşım Volkan Alabaz. Kendisi Almanya’da yaşıyor, Almanya'ya gidiş hikayesi Antalya’da sıkça olan hatta bu yüzden Antalyadaki kızların koca bulma sıkıntısı bile çektiği mevzu yani Alman bir hatunla evlenip Almanya'ya gitme olayı. Tiyatro eğitimi alan Volkan'ın takip edilesi bir blogu olacağına eminim. Benden özel torpillidir kendisi (: Volkan'ın blog yazmaya karar vermesi ve sonraki süreç çok ilginç;

Blogla tanışmam ise arkadaşım Esin'in messenger'da fotoğraf albümüne bakmamla başladı.Çok değil 6 ay önce ve araştırdım o dönemde zamanım çok olduğu için geniş bir şekilde ilgilenebiliyordum.ilk duyduğum isim wolkancaydı.Spaces'den çok sıkılmıştım.Bana çok dar geliyordu derken wolkanca'nın gönderdiği bir e-mail'de blog yazarları sitesiyle tanıştım ve karşıma ilk çıkan blogcu benvemurat‘tı.Yani sevgili dostum Murat Nakışçı.Onunla ortak birçok yönümüz olduğunu keşfettim.Onun sitesinden heveslenerek ben de ona benzer birşeyler yapmaya çalıştım derken hayatımda belkide bu konudaki bilgisizliğim yüzünden hiç bu kadar salakça sorular sorduğum birini hatırlamadığım sevgili Hakkı Ceylan ile karşılaştım.Sağolsun her soruma cevap verdi.Sonrasında da dar zamanım olmasına rağmen bir çok insanla tanıştım ama içlerinde iki kişi vardı ki haklarını ne yapsam ödeyemem.İlk önce tebrik etmek istiyorum arkadaşlar; adam öyle bir yazı ile bana bu işi anlatmış ki daha ne denebilir. Tam bir öğretmen edasıyla anlatmış herşeyi. Bence en büyük teşekkürlerden birini borçlu olduğum kişi sevgili Hüseyin Alkan. Hakkını nasıl ödeyebilirim bilmiyorum (bu arada adam haziran sonunda bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun oluyor bence kaçırmayın yani,yada hüseyin'cim kendi işini kurda sana sonuna kadar destek verelim).Gerçekten sen olmasam işim zordu. Ama birde birisi daha var ki insani yönü,anlatım biçimi ve taaaa Amerikalar'dan bana sonsuz desteği olan,iyi bir arkadaşlık kurduğum sevgili dostum Mehmet Büyüközer. Bana yaptığın iyilikler tarafımdan hiçbir zaman unutulmayacak. Bunu bilmeni isterim. Ve son olarak da sevgili canarkadaş sitesiyle tanıdığımız sevgili Rüstem Akliman. Tanışalı kısa bir zaman olsada bana eşsiz arşivinden yararlanma fırsatı verdi. Umarım bundan sonrada bu destek hep karşılıklı devam eder.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Her bedene uygun deli gömleğiiçin 5 yanıt

yorumun ve iyi dileklerin için teşekkür ederim ve beni kendi sitende lanse etmen ayrı bir şeref verdi ne diyeceğimi bilemiyorum çok teşekkür ederim ,gerçekten senin ben de yerin ayrıdır umarım iyi bir bloglama örneği sergilerim sevgiler saygılar adaş.
arada bir beklerim iyi paylaşımlar dileyiyle volkanalabaz

güzel insanlar her yerde layık olduğu yere oturtulur. iki volkan da böyle benim için. blog dünyası vasıtasıyla tanışmak ve gerçek hayatta hem birbirimizi tanımak hem de değerli paylaşımlarda bulunmak gerçekten çok güzel. ikinize de başarılar diliyorum.