Kategoriler
Blog

Evet böyle daha okunaklı

Yeni tasarım olana kadar böyle, daha okunaklı değil mi? Tema konusunda çok başarısızım kabul ediyorum. Keditasması'nın temasını istiyorum verin bana onu kedileri mırr ları tırmıkları değiştirip kullanayım (:

Eski wolkanca.com’da Evet böyle daha okunaklı veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Evet böyle daha okunaklı için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Evet böyle daha okunaklıiçin 25 yanıt

oh be sonunda eski tema! 🙂 alışamamıştım ben yeni temaya. bu tema varken çok sık girerdim buraya ama diğer temada girmemeye başlamıştım. 🙂 ne varsa kubrick te var. =)

diğer tema daha güzeldi ama sitede o kadar çok reklam var ki, 😯 – siteyi en fazla yavaşlatan üstten kulakçıklı reklamdı, nedense swf 😐 bloglama.com reklamlarından bahsetmiyorum bile – site açmayın beni kardeşim diye bağırıyordu, durum böyle olunca da 10. saniyede bu site açılmıcak galiba, tehlikeli olabilir, ne yüklüyo kardeşim vb. 😕 gibi nedenlerle site açılmadan geri tuşuna basıp gugulun diğer arama sonuçlarına yöneliyordu yeni ziyaretçiler…

bu blog dünyasında en beğendiğim tema n.nahnu.com sitesinde, en uyumlu, güzel ve muhteşem tema… 😉

güzel yazdım bu yazıyı genişletip kendi sitemde yayınlıyayım en yakın zamanda 🙄

başka tema olabilirdi…istersen volkan abi tema önerin yazısı yaz biz bulalım gösterelim istediğini seç…

bu pek hoş olmadı.. şimdilik kalsın butema

hangi tema olduğunun benim için pek bir önemi yok ama yazılar hep bir birine girmiş hem akunaksız hemde berbat görünüyor. 5 dakikada çözülebilecek bir problem.

style.css dosyandaki şurayı:

body {
background:#d5d6d7 url(images/kubrickbgcolor.jpg) repeat scroll 0%;
color:#333333;
font-family:verdana,sans-serif;
font-size:0.7em;
font-size-adjust:none;
font-stretch:normal;
font-style:normal;
font-variant:normal;
font-weight:normal;
letter-spacing:-1px;
line-height:normal;
text-align:center;
}

şu şekilde değiştirirsen daha okunaklı olacacağına eminim.

body {
background:#d5d6d7 url(images/kubrickbgcolor.jpg) repeat scroll 0%;
color:#333333;
font-family:verdana,sans-serif;
font-size:0.7em;
font-size-adjust:none;
font-stretch:normal;
font-style:normal;
font-variant:normal;
font-weight:normal;
letter-spacing:0px;
line-height:normal;
text-align:center;
color:#565654;
}

bundan önceki teman gerçekten insanın içini sıkıyordu. reklamların bolluğu yetmezmiş gibi yazıların varsayılan olarak küçük olması insanı bunaltıyordu. ortalık gırla tema ama sen bir türlü yolunu bulamadın 🙂

yav o kadar reklama ne oldu bu arada?

volkan bence karmaşık bir tema olmasın hatta minimalist bir tema kullan.

işte bu dur ya kardeşim.kendimi bulduğum yerde kayboluyordum ama artık yine bildiğim yer, kendimi bulduğum yer oldu

valla diğer temadan bıkmıştım desem yalan olmaz 🙂 zaten açılana kadar canımız çıkıyodu.. özlemişim bu görünümü 🙂

en güzeli ya. bir tema yapıyorum şimdi valla tek sutun abi sadece yazılar olacak ne o ya bir sürü gereksiz zamazingo. amaaann! rss le de okuyun kardeşim ara ara ya.

abi böyle bence de okunaklı olmuş. en azından yazılar daha büyük. sayfada kaybolunmuyor.

bu tema iyide sadece küçük sorun var css ile halledelibeilir volkan abi

gürkan nedir sorun. ben firefox ve ie7 kullandığım için ie6 da ki sorunları göremiyorum. nedir abi sorun? ayıca ben ileri düzey css bilirim ama terzi kendi söküğünü dikemezmiş hesabı şu bloga 2 yıldır adam gibi bir tema yapamadık gitti.

olsun buluruz sorun yorum alanında her yerde yorum alanında isim gerekli felan okunmuyor, 23 aralık 2007 wolkanca yazmıştır pek okunmuyor oralarda var onun gibi sorunlar….birde tema değiştirmene gerek yok güzel bir header yaparsın header kısmına.
arşiv istatistikler felan onlara sağ kolona al bence bide ana sayfa favorilere ekle, ana sayfa yap kodlarını ekle bunlar lazım olur özellikle ana sayfa kodu

bide etiket felan yazıyor yazının altında okunmuyor pek birde yazı alanında fazla google reklamı kullanma sadece yatay reklamları oraya koymalısın

evet teman harika..
öncekinde girişi, ana sayfaya dönüşü bile bulamıyordum.
faakt sağ tarafta hakkı bulut diye bişey var. üşümek geldi 🙂 o nedir ki?

@muzlupasta
o aslında etiket bulutuydu, izleyicilerden gelen yoğun sitek üzerine hakkı bulut oldu, hakkı abiye saygı, sevgi, selamlar.

volkan sen de ben gibi temalar iye oynamaya başladın hayırlı olsun.. zor bir iş insan bir müddet sonra sıkıyor başka bişiler arıyor sonra durmuyor bu arayış.. çok fazla değiştirmemek lazım aslında..

bir de bir sitemin olacaktır rss den takip ediyorum ben seni ama delicious linkleri tek tek vermeye başladığından beri yazıları kaybetmeye başladım.. bence çok fayda değil bu şekilde..

ne çok bu işi bilen varmış a.q. herkes yıllarca saklamış fikrini içinde.

ne güzel de beğenmişsin : : 🙂 ama valla çok karışık her yerine ayrı ayar çekildi vs. işin içinden zor çıkılır. nerede ne var ne ben ne de meng biliyoruz. 🙂

@culdesac

valla siz bana verin katliam yaparım o temada, kedilerin yerine benim pitbull ları koyarım gör bak 😀

abi bu son temada seni hiç anlamadım 🙂 senki wordpress gurususun tema eklenti vs.. kurcalar kendine göre düzenlersin default temayı hiperdefault yaparsın ama nedense genc.sinema sonrasında bu temayı kullanmaya başladın bakıyorum fazla modifiyede yok

bir ara ulem dedim wolkanca bu temayı kullanıyor bir şeyde yapmamış modifiyede yok gibi ne yapsak bu temayımı kullansak vardır bunda bir keramet dedim 🙂

ya dostum işte sinema.com altında diye böyle düzgün görünümlü bir şey olsun dedik sonra wolkanca.com yaptığımızda dediğin şeye döndürürüm 😉 haklısın yani.