Kategoriler
Blog

Extended Comment Options eklentisi ile blogunuzu hafifletin

extended comment optionsExtended Comment Options eklentisi, esasında geçen bir yazımda bahsettiğim o manuel olarak yaptığım tüm yazıları trackback (geri izleme) ve yorumlara kapatma dalgasını otomatik ve daha ayrıntılı ayarlarla yapabilmemize olanak tanıyan bir eklenti. Elbette bu eklentiye ihtiyaç duyan bir blog yazarı benim gibi çok uzun süredir yazan bir bloggerdır.
Extended Comment Options eklentisi ile blogumuzdaki istediğimiz tarih aralığındaki yazıları yorumlara ve geri izlemelere bir tık ile kapatmamız veya bit tık ile açmamız mümkün. Eklenti hakkında daha uzun bilgi ingilizce olarak geliştirici arkadaşın blogunda yazılı. [via]

Current version: 2.0
One feature which is conspicuously absent from WordPress is the ability to switch comments on or off for all posts. Under the Options > Discussion page, you can switch the default setting for comments on or off, but that only applies to posts you make from that point forward.
You can disable comments on individual posts, but if you've got more than twenty posts, this takes ages! This plugin allows you to quickly and easily switch comments (and trackbacks/pingbacks) on or off with a single click.
Extended Comment Options 2.0 has been tested on WordPress version 2.3.2. Support for versions below this cannot be guaranteed. Upgrading to the latest version of WordPress is always recommended. If version 2.0 does not work, you can always try previous versions, though these do not have all of the features of 2.0 (the links are below).

Eklenti hakkında sorularınızı buraya yorum olarak yazabilirsiniz.

Eski wolkanca.com’da Extended Comment Options eklentisi ile blogunuzu hafifletin veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Extended Comment Options eklentisi ile blogunuzu hafifletin için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.