Google Pagerank güncellemesi olmadan blogunun Pagerank değeri nasıl yükseldi?

google pagerankÖnce bu Google Pagerank nedir ne değildir bakalım, neler yazmışız bunun üzerine hemen blogda bir arama yapalım, wow o da ne Abi senin pagerank düşmüş başlıklı bir yazı çıktı gördünüz mü?

Benim blogumu benden çok düşünen, inişleri, çıkışları, istatistikleri benden çok bilen arkadaşlar var, onlar çok şeyi merak ediyorlar ve bana soruyorlar, e-posta ile telefon ile ya da bir yerde sıkıştırıyorlar bir şekilde. Ben de o kadar sıkılıyorum ki bu şeylerden, bir bunlaltı gelmiyor değil.

Dün Google bu blogun sayfa değerini yükseltmiş, genel bir Pagerank güncellemesi olmamasına rağmen sadece bu blog için bir güncelleme yapmış, örnekleri belki vardır ama çok fazla görülmüş bir şey değl bu tabi.

Çok kişi sorduğu için bu yazıyı yazma gereği duydum, aynı şurada yazdığım cevap maddeleri bu yazının başlığın daki soruya da geçerlidir arkadaşlar.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

google'ın da yavaş yavaş yapmak istediği zaten bu, pagerank değerlerinin dinamik olarak anlık güncellenmesi. yani güncellemeler belli bir anda olmayacak, devamlı olacak ve belki gün içinde bir sayfada birden fazla değişiklik olabilecek. yavaş yavaş hedefine doğru ilerliyor.

@mert
mazi derken belli bir tecrübe sadece ben de zaten bu yüzden size diyorum anlamsız bence bu şeyler. siz de benim tavsiyemi umarım göz önünde bulunduruyorsunuzdur, görünüşe böre bulundurmuyorsunuz.

@mert

etiketlerin ve kategorilerin amacı siteye gelen insanların ilgilendikleri konularda içerikleri bulabilmesi için oluyor. ben şahsen sizin seo dediğiniz şeylerle hiç uğraşmıyorum, fakat yanlış anlamayın sizin anladığınız tarzda uğraşmıyorum, elbette düzgün şeylerle uğraşıyorum.
şimdiye kadar tonlarca wolkanca çıkardı senin dediğin gibi olsaydı değil mi?

vaktinizi boşa harcıyorsunuz.

farklı güzel şeyler yapın, biz yazarken yazmak farklıydı şimdi öyle değil, herkes yazıyor o yüzden benim de pek bir şey yazasım yok açıkçası bir yıla yakındır.

faydalı bilgilendirmeniz için teşekkürler, google fazlasıyla akıllı