Kategoriler
Internet

Digsby ile iletişim programlarınızı birleştirin

Blogger resimler, videolar, oyunlar, izle, oyna, seyretKonuşma(Msn Messenger, ICQ vb.) programlarınızı ve eposta kutunuzu tek bir yerden yönetmek istersiniz değil mi? Ayrıca aynı programla daha hızlı eposta da atmak. Bunu yapan bir program var zaten. Digsby adlı bu yazılımla ayrıca, Myspace, Facebook gibi ünlü arkadaşlık sitelerinden anlık olayları görebilirsiniz. Bu programın sunduğu hizmetle; websitenizden de ileti alabiliyorsunuz. [via] Daha önceden Microsoft, Msn(Live) Messenger için bunu yapmıştı. [via] Son olarak, yazılımda bazı küçük özellikler de var; son ayarların her oturumda etkin olması gibi. Programımızı buradan indirebiliriz ama öncesinde üye olalım. Programın websitesi de şu ve ekran görüntülerini de buradan bulabilirsiniz.

Eski wolkanca.com’da Digsby ile iletişim programlarınızı birleştirin veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Digsby ile iletişim programlarınızı birleştirin için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

ben de 2 gündür kullanıyorum. iyi program. ama ram konusunda sıkıntı çekenler için iyi bir çözüm değil. henüz sadecegmail, facebook ve messenger platformlarını kullanmama rağmen 100k civarında ram harcıyor 🙂 tabi beta aşamasında olduğunu da unutmamak lazım. umarım yeni versiyonlarında çözüm bulabilirler.