Kategoriler
Ivır zıvır

Abi senin pagerank düşmüş

En son pagerank güncellemesi oldu wolkanca.com pagerank ı 2 oldu ve "Abi senin pagerank düşmüş" diye hiç abartmıyorum 100 kadar kişican yazdı veya söyledi.

    Cevap yazıyorum şimdi.

  • İlk ve en önemlisi benim pagerankım düşmez çünkü ben bir insanım, insanların sayfa değerleri olmuyor, web sitelerinin ve sayfalarının oluyor. (blogu ile kendisini bu kadar derinden özdeşleştirenleri sevmiyorum)
  • Bu blog eski bir blog bakarsanız arşivlere 2000 den fazla içerik var, Türkiye internetinin içerik sıkıntısını 2005 den beri biliyor ve çalışıyoruz. Bunu yaparken de öyle illegal ve etik dışı davranmadık, tertemiz sunduk içeriği, popup reklamlar vs. gibi abuk sabuk şeylerle sıkmadık sizi. İşte bu 2000 den fazla içeriğin içinde pagerank(sayfa değeri) 5 olan yazılar da var oldu 3 de 2 de örneğin şurası 3 müş mesela bunu görebildim diğerlerini siz keşfedin.
  • Pagerank hakkında bu blogda arama yapabilirsiniz. [via]
  • Blog.wolkanca.com’un ana sayfasının pagerank değerinin 2 olması www.wolkanca.com adresinin çok uzun zamandır bir yıla yakındır wolkanca.com adresine yönlendirilmişti ve bu yüzden arama motoru wolkanca.com adresin www.wolkanca.com un alt sayfası olarak algılıyordu, neden budur. www.wolkanca.com a bakarsanız pagerank değeri 4 gösteriliyordur.
  • Pagerank değerine bu kadar takıp bloglarını veya sitelerini yalnızca bu değer ile değerlendirenlere uyuz oluyorum.
  • Ve bu yazıyıda bundan sonra pagerank’ın düşmüş diyen veya yazanlara bknz. sayfası olarak arşive ekliyorum.

Öptüm.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Abi senin pagerank düşmüş başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Abi senin pagerank düşmüşiçin 3 yanıt

uzun zamandır yorum yazamıyordum kafam çok dağınıkdı.neyse walla ben de uyuz oluyorum bunları.bir de bu pageranklerini yükseltmek için kapı kapı dolaşanlara da uyuz oluyorum. siz de güzel içerik üretin sizin yazılar türkiyenin önemli sitelerinde link verilsin.o zaman pagerankiniz yükselir.es-sabur!

amaan pr de nedir yahu elinin kiri. bırak seni bana bile kaç kişi gelip söyledi "abla wolkancanın pr'si2 çıktı" falan diye 😀

kardeşim emek belli hız belli sürat belli model belli 😀 dimi ama

🙂 abi yeni başladığım sıralarda sadece kopya içerik yayınlıyordum. ve bir ayda nasıl olduysa pr3 olmuştu.sevinmiştim,ama sonra yaptığımın hırsızlıktan farklı birşey olmadığını farkettim ve şu anki blogumda kendim bizzat yazmaya başladım.bir aydır falan yazıyorum,pagerank ise bir tarafımda değil 😀