Kategoriler
Internet

Google Chrome için eklentiler

Google'ın internet tarayıcısı Chrome, kullanıcıların en çok beklediği şeyi gerçekleştirerek Mozilla Firefox da olduğu gibi eklenti desteğini resmen başlattı. Şu anda eklentileri kullanabilmek için beta sürümünü yüklemeniz gerekiyor. Eklentiler için adres: chrome.google.com/extensions


Uzun zamandır bilgisayarlarımda kurulu olan ve öylece kenarda duran, diğer tüm tarayıcılardan daha hızlı açılmasından dolayı Windows da varsayılan tarayıcı yaptığım ve Firefox dan sonra 2. tarayıcı olarak kullandığım Google Chrome, dün akşam 3-5 eklentiyi(Twitter, StumbleUpon, Google çeviri, Adblock) kurup kullanmaya başladıktan sonra 1. tarayıcım olması yolunda büyük bir adım attı.

Yakın zamanda Firefox'u geride bırakacağını düşünüyorum. Şu anda Firefox a göre basit bir kullanıc�� olarak yazabileceğim bariz bir şekilde farkedilen büyük artısı tarayıcının çok hızlı açılması.

Eski wolkanca.com’da Google Chrome için eklentiler veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Google Chrome için eklentiler için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.