Kategoriler
Internet

Elif Whopper için Volkan'ı feda etti

Burger King'in acayip Facebook uygulaması
Burger King Facebook'da ilginç bir uygulama ile eğlenceli bir kampanya başlattı, eğenceli ve ilginç olduğu için burada yazılmayı hak etti. İsmi "Whooper Sacrificie".

Whooper Sacrificie isimli bu uygulamada, Facebook'da arkadaş listenizden 10 adet arkadaşınızı silerseniz bedava Whooper kazanıyorsunuz, güzel iş.

Eğer buna katılırsanız ve 10 arkadaşınızı silerseniz listenizden, sildiğiniz arkadaşlara şöyle bir mesaj gidiyor: "Elif Whopper için Volkan'ı feda etti". Bu mesajı bütün arkadaşlarınız görüyor, sildiklerinizle birlikte. Eğlenceli kısmı da bu zaten.

bedave-whopper-icin-arkadasini-satmaca-whoppersacrifice

Unutmadan tüm arkdaşlarınızı silip daha çok Whopper yiyeceğim diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, kampanya sadece bir defaya mahsus. Fakat başka sahte hesaplar açıp arkadaş ekleyip deneyebilirsiniz, tabi buna ayıracağınız vakiti çalışmaya ayırsanız Whopper parasını kazanmanız da mantıklı.

Eski wolkanca.com’da Elif Whopper için Volkan'ı feda etti veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Elif Whopper için Volkan'ı feda etti için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.