Kategoriler
Internet

Gmail'inizi nasıl isterdiniz?

Gmail resmi blogunda bu gün yayınlanan blog yazısına göre bundan kelli Gmail'de kullanıcılar istedikleri renk ve temaları kullanabilecekler.

Standart mavi görselli temadan sıkılan kullanıcılar için çeşitli temalar sunulacak ve kullanucular zevkletine göre arayüzleri değiştirebilecekler. Gmail'de bu özellikten şu an için sadece İngilizce dili ile kullananlar faydalanabiliyorlar.

Bu özellikden başka Gmail'in görüntüsünde değişiklik yapabileceğimiz çeşitli Firefox eklentileri mevcuttu, örneğin benim de kullandığım Better Gmail ve diğeri Gmail Skins. Bu tür eklentilerle de Gmail'in görünümünde değişiklik yapmak, istemediğiniz bölümlerini kaldırmak gibi şeyler mümkün.

gmail blog

gmailthemes

Eski wolkanca.com’da Gmail'inizi nasıl isterdiniz? veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Gmail'inizi nasıl isterdiniz? için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.