Lastfm bana Facebook sana Google'da bu yazıyı okuyana

Hani bazı e-postalar vardır, bir yere üye olursun üyelik sonrasında arkadaşlarını davet etmek istermisin diye sorar, eğer kabul ederseniz e-posta adres listenizdeki tüm kişilere çattadan bir posta yollar.

İşte bu e-postaları çok ciddiye alan bazı kişicanlar sizin canınızı sıkabilir, bu durumu çok ciddiye alan bu kişicanlar size çeşitli şekillerde ulaşırlar, bazıları aynı ofsite arkadaşlarınız -Ahmet bana bir posta yollamışsınb en anlamadım bundan gibi ya da listede olan ama uzun süredir görüşmediğiniz, terso düştüğünüz bir arkadaş tüm yaratıcılığını kullanarak şöyle bir e-posta yollar;

Lastfm ya da abuksabuk yerlere üyelik davetleri almak istemediğimi yazmıştım. Sende engelle demiştin, önemsiz yaptım hala geliyor. Dikkat ederseniz sevincem yeminlen yok illa göndercem diyosunuz karışamam tabi. Ama küfrediyorum arkanızdan Lastfm sana girsin gibi 😀 lastfm'in büyük bir komünite olduunu düşünürseniz canınızın yanmaması açısından faydanıza olacaktır.
Bilgilerinize.

İşte her şey yukarıdaki e-posta ile başladı, buna benzer çok e-posta alan ben ünlü düşünür, fütrist ve karikatürist gayricidi Onur'a başvurdum, hemen çizelim bunları dedim ve işe koyulduk, aşağıdakiler çıktı ortaya;

sana girsin 1

2.karikatür yarına servis edilecek, lütfen bekleyin. Hatta bekleme yapayın dağılın, bir şeyler için, yarın bakarsınız.

Ne diyelim bu bloggerların diyalogları da böyle garip oluyor işte.

Bu arada bana e-posta gönderip cevap alamayan arkadaşlar eğer burayı okuyorsanız inanın çok üzgünüm, lütfen 10 günden fazla olmuş ve cevap alamamışsanız tekrar yollayın. O kadar yoğun e-posta trafiği var ki başımda inanamazsınız, sevgilisiyle kavga edenlerden tutun köpeğini kaybedenlere, ev arkadaşı arayana kadar envayi çeşit insandan e-posta alıyorum, cevap yazamadığım arkadaşlardan özür dilerim.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.