Kategoriler
Internet

Firefox 3 kod adı : Minefield

minefield - Firefox3Mozilla, FireFox 3 “Deer Park” kod adli katmanini ust seviyeye cikararak “Minefield” kod adina tasidigini duyurdu. Ayrica eklenenlere gore diger bir katmanin yer almayacagi ve MineField kod adiyla projeye son verecekleri de bilgi amacli sizdirilmis durumda.
Artik FF2 “Bon Echo” tarihe karisicak gibi gorunuyor. Hayirli olsun FF3 “MineField” mansetli kutlamalar yaptiklarida kulagima gelen bilgilerden.
Minefield | Firefox3

hakkında detaylı bir incelemeye şuradan ulaşabilirsiniz.
indirip bilgisayarınızda kulanmak için mozilla’nın resmi ftp adresine [via]

Firefox 3 kod adı : Minefieldiçin 6 yanıt

bilgisayarımda benimde mozilla firefox var herkese tavsiye ederim 🙂

bırakın allah aşkına çok kötü bir görüntüsü var benim sitedeki menülerin renkli yaptım desteklemedi siyah beyaz gösteriyo ayrıca bazı mod ve bileşeneler de kayık çıkıyo,varmı ie7 nin üstüne arkadaşlar mozillaymış kim takar mozillayı 🙂 sanki prosefyonel yazılımcılarız gibide bide yok öle yok böle diyolar bir çoğu tarayıcının ne olduğunu bilemeyenler eleştiri yapıyo (baka sitelerdeki yorumlardan gözlemlediğim)

ie7 🙂 mükemmlsin

hadi onu kullanmıyorsunuz bari gidin avant kullanın be canavar gibidir ie7 den sonra favorim bu isterseniz bir indirin ve tarayıcının keyfine bakın ben ie7 çıkana kadar bunu kullandım ve şiddetle tavsiye ederim

arkadaşlar ben avant yazacağıma avans yazmışım 🙂 editörden ricambunu düzeltebilirimi