Kategoriler
Blog

WordPRess 2.6 Beta 1 yayınlandı

WordPress 2.6 sürümünün çalışmaları hızla devam ediyor, ben beta tester gubuna üyeyim ve takip ediyorum. WordPress 2.6 sürümünün ilk betası dağıtıldı. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yeni sürümde dikkat çeken yenilik şüphesiz Google Gears olacak diye düşünüyorum.

Google Gears ve WordPress birleşimi bize ne kazandıracak ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

WordPress 2.6 and Google Gears helps speed things up while blogging

Yazı yazma panelindeki araçlar yani Tinymce güncellenecek. [via]

Ve avatarlarla ilgili bir kaç değişiklik de olabilir, daha doğrusu Identicon avatar sistemi ile desteklenecek Gravatar. [via]

Şimdilik aklıma gelenler bunlar, test sırasında ve ilerleyen zamanlarda çıkacak diğer test sürümlerinde yazılmaya değer bir şeyler olursa tekrar buraya gelir yazarım.
İyi bloglamalar.

Eski wolkanca.com’da WordPRess 2.6 Beta 1 yayınlandı veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, WordPRess 2.6 Beta 1 yayınlandı için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

volkan sen uyguladın mı? bunu bir kaç gündür sanki değişiklik var gibime geliyor hadi hayırlısı. wpcilere şimdiden hayırlı olsun.. betadan ziyade kararlı sürümünü bende beklicem. bu arada volkan bir konu hakkında yardıma ihtiyacım var.. ulaşırım sana bilgin olsun

@fotomuhabiri
yo bizim blog.wolkanca.com da ki sorun sunucudan kaynaklanıyor. yani eşşeğe çok fazla yük bindiği için eşşek bu aralar huysuzlanıyor. ya daha çok para yatıracağım ya da bu blogu artık paralı falan mı yapsak ne, 20bin kii geziyor her gün siteyi.