Kategoriler
Blog

Dmoz.Org bizi görmüş

Dmoz.org Google Yahoo ve MSN dahil birçok büyük Arama motorunun içeriğine itibar ettiği insanlar tarafından yönetilen bir web kategorisidir. Tüm dünyada gönüllü editörler tarafından siteler gerekli kategoriler altına girilir, site sahiplerince gönderilen linkler incelenir onaylanır veya onaylanmaz. Dmoz diğer adıyla açık dizin projesine siz de katkıda bulunmak için bilgi sahibi olduğunuz bir kategori seçip editör olmak için başvurabilirsiniz.
Geçen gün fakettim bizim bloguda listeye almışlar kim önermişse eyvallah birileri bizi takip ediyor demekki. Dancing Banana With Wrench

Türkçe web günlüklerinde listelenmişiz ayrıca birde burada listelemişler bizi.

Eski wolkanca.com’da Dmoz.Org bizi görmüş veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Dmoz.Org bizi görmüş için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Dmoz.Org bizi görmüşiçin 5 yanıt

oyun,hack,program dowloand,siyaset,spor,dizi,sinema,kurtlar vadisi pusu,acı hayat,sağır oda,islam,webmaster,cep telefonu,yazılım programlama,vbullettin,vs.

selam
arkadaslar ben yenı bır blog hazırladım super oldu herkes cok beyendı fakat google de gözükmüyor anlattıklarınız okudum fakat bunlar bana gore cok zor hıcbısey anlmadım bana yardım edın ltf(: