Kategoriler
Blog

WordPress Güncellemeleri

WordPressWorpress'in güncellemeleri tam hız devam ediyor an itibarı ile son güncelleme 2.1.3 ve 2.0.10 sürümleri. Doğrusunu söylemek gerekirse bu güncellemeler çok sıkıcı omaya başladı, her yeni güncellemede olduğu gibi bu güncellemedede güvenlik açıkları kapatıldığı belirtilmiş.

WordPress geliştiricileri WordPress'in her iki kolu için birer güncellemenin (v2.1.3 ve v2.0.10) yayınlandığını duyurdular. Geliştiriciler, hali hazırda açığa çıkmış güvenlik risklerinin giderilmesinin yanı sıra gelecekte tehlike yaratmaya aday olabilecek kodların tüm WordPress kod tabanı taranarak onarımının gerçekleştirildiğini vurguluyorlar ve tüm WordPress kullanıcılarına en kısa sürede güncelleme yapmalarını öneriyorlar.
Güncelleme yaparken, her zaman olduğu gibi, WordPress Türkiye Belgeleri'ndeki Sürüm Yükseltme makalesinden yararlanabilirsiniz.
Türkçe sürümleri indir sayfamızdan indirebilirsiniz.

Eski wolkanca.com’da WordPress Güncellemeleri veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, WordPress Güncellemeleri için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.