Kategoriler
Internet

Dropbox ile 2gb bedava online disk alanı ister misiniz?

Artık insanlar yerel bilgisayarlarından çok uzaktaki bilgisayarlara daha çok güveniyor, ayrıca bunun dünyanın neresinden olursa olsun dosyalarına ulaşabilmesi anlamına geldiğini de biliyorlar.

Dropbox - tour_4

Yerel bilgisayarınızın başına her şey gelebilir ve dosyalarınızı kaybedebilirsiniz fakat uzak bilgisayarınız hele ki bir bulut ağında ise neredeyse 0 risk vardır, tek risk hesabınızın şifresini unutmanız veya kaybetmeniz olabilir ki bu risk her zaman olacaktır eğer bu riske girmeyecekseniz zaten e-mail de kullanmamanız gerekir.

Dropbox

2.GB ile başlıyor ve yükseliyor

Dropbox’u herkese tavsiye ederim, ve tavsiye ettiğim için de hesabım şu an 9GB olmuş bile, benim tavsiyem ile üye olan her kişiden 250MB kazanıyorum, ilk başlangıç miktarı 2GB.

Ftp hesapları ile uğraşmaya gerek yok, bir Dropbox hesabı size yeter ve eğer gerçekten profesyonel iş yapıyorsanız hesabınızı preminium hesaba yükseltip daha fazla alan ve daha fazla özelliğe sahip olabilirsiniz.

Dropbox - Kitebox

Çocuk Oyuncağı

Siz de eğer her türlü dosyanızı inanılmaz kolay ve farklı yöntemlerle(api var) web güvenilir bir diskte tutmanın güzelliğini yaşamak istiyorsanız http://db.tt/7D2QBEV adresinden üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz, bu URL üzerinden üyeliğinizi yaparsanız benim disk alanımın yükselmesini de sağlayacaksınız bunun için de şimdiden teşekkür ederim.

Dropbox - tour_3

WordPress Backup to Dropbox

Dropbox ücretsiz ve preminium seçenekleri olan bir servis, Box.net ve birkaç benzerlerinden farkı kullanım şekillerinin çeşitliliği ve basitliği, örneğin bir WordPress eklentisi ile WordPress sitenizi Dropbox hesabınıza yedek alınabildiğini söyleyebilirim, bu çoğu blogcuya cazip gelecektir. Dropbox hesabınız yerel bilgisayarınızın veya bilgisayarlarınızın bir klasörü ile senkronize de olduğundan 1 taşla iki kuş yani blogunuzu hem farklı bir yerdeki uzak bilgisayara, hem yerel bilgisayarınıza yedeklemiş olacaksınız, ne ala.

Dropbox - Rainbowbox

Hemen bir ücretsiz online disk alın

Bu güzellikten faydalanabilmek için http://db.tt/7D2QBEV adresinden hemen üye olabilirsiniz. Yine bu adresten bilgisayarınza kuracağınız Dropbox yazılımı ile bilgisyarınız ile Dropbox hesabınızı senkronize hale getirebilirsiniz, bu sayede dünya sizin memleket, iş, ev, sokak her yerde(iPhone, iPad, Android vs.) dosyalarınız elinizin altında.

What is Dropbox?

Four killer Dropbox tricks – Cnet

Dropbox: The Next Big Thing?

Eğer üniversite öğrencisi iseniz yani isminiz @ edu gibi bir e-posta adresiniz varsa https://www.dropbox.com/edu adresinden giriş yaptığınızda daha fazla alana sahip olabilirsiniz. Bu kıyağımı da unutmayın.

Dropbox – Students – Simplify your life http://j.mp/zI4bvG @dropbox #dropbox #edu @wolkanca http://db.tt/7D2QBEV http://j.mp/wa4pGQ