Kategoriler
Internet

Türkiye’de hosting artık daha.net!

Türkiye’de hosting hizmeti alabileceğiniz en iyi ve güvenli yerlerden biri daha.net. Ben siteyi geçenlerde incelemiştim, paketlerine, hizmetlerine baktım kesinlikle eşsiz özelliklere sahip ve ABD kaynaklı hosting firmasından(örn:dreamhost) eksiği yok. WordPress siteleriniz için güvenle kullanabilirsiniz.

İşte açıklamları.
TÜRKİYE’de HOSTİNG ARTIK daha.net!
daha.net Türkiye’deki hosting piyasasını sallamaya geldi!

Hosting firmanızın her işleminiz için sizden yüzlerce evrak istemesinden ya da hesapta olmayan bir sürü şeye fatura kesmesinden bıktınız değil mi? Ya ihtiyacınız olmadığı halde sürüyle ekstra şey satmaları ve bunun için size şişkin şişkin faturalar göndermeleri? Teknik desteklerini aradınız, vaad ettikleri süreler içerisinde onları yerlerinde bulabildiniz mi? Oldu ki tesadüfen yerlerinde buldunuz, laubalilikleri ve her işinizi yokuşa sürmeleri size deli etti değil mi?

Bunların hepsine artık son! daha.net, daha kaliteli ve daha iyi hosting hizmeti için artık Türk hosting müşterilerinin emrinde. Dünyanın önde gelen hosting firmalarından Softcom’un markaları myhosting.com ve mail2web’in kardeşi olan daha.net, hem sapına kadar Türk, hem de Softcom’un bütün deneyim ve kalite anlayışına sahip. Türkiye lokasyonlu sunucularda, profesyonel bir teknik ekiple tam ihtiyacınız olan hosting çözümünü sağlayan daha.net ayrıca “Reseller”,“Cloud VPS”, “dedicated ve co-location” ve “hosted exchange” yani e-mail servisleri de sağlamaktadır.

daha.net bütün bu hizmetlerinin yanında hazır web site tasarımları ve özel projelerinize yönelik çalışan profesyonel web site tasarım ekibiyle de rakip tanımıyor. Kendiniz ve firmanız için sorunsuz ve kaliteli hostinge daha.net’le merhaba diyin ve başınızı ağrıtan hosting firmanızdan kurtulun. Türkiye’de hosting artık daha.net!

Ayrıntılı bilgi almak ve daha.net kalitesini yakından tanımak için iletişim sayfamızdan form doldurabilir, bize buraya tıklayarak e-posta gönderebilir, 0212 259 55 00 numaralı telefonu arayabilir ve ikonlara tıklayarak bizi sosyal medyada da takip edebilirsiniz!

Bu bir reklamdır.