Kategoriler
Konuk Yazar

Bülent Ersoy'a soruşturma başlatılmıştı

Geçtiğimiz hafta Popstar yarışmasında Bülent Ersoy, "Çocuk doğurmuş olsaydım; birileri masa başında ‘Sen bunu yapacaksın, o da bunu yapacak' diyecek, ben de doğurduğum çocuğu toprağa vereceğim. Var mı böyle bir şey ya?" demişti. Ve Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı dava açmıştı kendisine. Aynı anda ona en güzel cevabı ebru Gündeş vermişti: "Allah inşallah asker annesi olmayı nasip eder. Anlı şanlı bir oğlum olur da askere yollarım"
Eğer askerlerimiz pkk mensuplarını öldürüp şehit düşmüşlerse helal olsun onlara. Keşke bizleri de alsalar da bir kurşun da ben sıksam onlara ve bu vatan için canımı feda etsem. Askere giden gençlerimiz zaten ölmeyi göze alıyor, askere yan gelip yatmak için de gidilmiyor. Ha Marmara'da – Ege' de yaparsan o başka tabi. Keşke herkes doğuda yapsa da askerliğin hakkını verse. Umarım vatanı bölmeye çalışan bu damarları pis kanla yaratılmış yaratıklardan 1 tane bile bırakmazsınız. Tüm dünyaya da ibret olur. Türklerden tarih boyunca korktunuz hala daha korkacaksınız.
Herkesin oğlu asker olabilir ama herkesin oğlu şehit olamaz. Ruhunuz şad olsun şehitlerimiz.
muzlupasta

bülent ersoy

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

helal olsun bülent ersoy'a. türkiye bunun kadar asil bir cevap gelmedi. helal olsun gerçekten. benimde oğlum olsa bende askere göndermem!