Kategoriler
Gündem Konuk Yazar Medya

Bülent Ersoy'a soruşturma başlatılmıştı

Geçtiğimiz hafta Popstar yarışmasında Bülent Ersoy, "Çocuk doğurmuş olsaydım; birileri masa başında ‘Sen bunu yapacaksın, o da bunu yapacak' diyecek, ben de doğurduğum çocuğu toprağa vereceğim. Var mı böyle bir şey ya?" demişti. Ve Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı dava açmıştı kendisine. Aynı anda ona en güzel cevabı ebru Gündeş vermişti: "Allah inşallah asker annesi olmayı nasip eder. Anlı şanlı bir oğlum olur da askere yollarım"
Eğer askerlerimiz pkk mensuplarını öldürüp şehit düşmüşlerse helal olsun onlara. Keşke bizleri de alsalar da bir kurşun da ben sıksam onlara ve bu vatan için canımı feda etsem. Askere giden gençlerimiz zaten ölmeyi göze alıyor, askere yan gelip yatmak için de gidilmiyor. Ha Marmara'da – Ege' de yaparsan o başka tabi. Keşke herkes doğuda yapsa da askerliğin hakkını verse. Umarım vatanı bölmeye çalışan bu damarları pis kanla yaratılmış yaratıklardan 1 tane bile bırakmazsınız. Tüm dünyaya da ibret olur. Türklerden tarih boyunca korktunuz hala daha korkacaksınız.
Herkesin oğlu asker olabilir ama herkesin oğlu şehit olamaz. Ruhunuz şad olsun şehitlerimiz.
muzlupasta

bülent ersoy

Eski wolkanca.com’da Bülent Ersoy'a soruşturma başlatılmıştı veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Bülent Ersoy'a soruşturma başlatılmıştı için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

helal olsun ebru gündeş'e.. bu arada ellerine saglık gayriciddiyiz, karikatür cok güzel 🙂

helal olsun bülent ersoy'a. türkiye bunun kadar asil bir cevap gelmedi. helal olsun gerçekten. benimde oğlum olsa bende askere göndermem!

ebru toy daha tribünlere oynuyor
kan kanla temizlenmez kan suyla temizlenir 😉
çözüme yönelik şeyler lazım