Kategoriler
Konuk Yazar Medya

Hamdi Bey diye biri yokmuş

Ben pek izlemiyorum "Var mısın Yok musun" yarışmasını ama telefonla teklif veren banka müdürü gizemli Hamdi Bey'den haberim var. Ben konuşan biri yoktur diye düşünüyordum ama haber şöyle diyor:

  • Özsel Tortop, TV dünyasında yaptığı araştırma sonucunda, "Hamdi Bey"in aslında Acun Ilıcalı'nın "Acun Firarda" adlı programında kameramanlığını yapan Birol Doğan olduğunu öğrendi. 40 yaşında olan Birol Doğan, Ilıcalı'nın yedi yıllık arkadaşı. Kameramanlıktan gelen teknik bir eleman. "Var Mısın Yok Musun"da asıl görevi stüdyo şefliği. Ancak yarışmacılarla sürekli ilişki içinde olduğu için "Hamdi Bey" olduğunu gizlemek zorunda kalıyor. "Yarışmacıların çekimlerde giydikleri elbiselerin renklerinden, konuşma şekillerine kadar her şeyle ilgileniyorum. Küçük ölçekli bir şirketiz; her işi başka elemanın yapması söz konusu değil" diyor.
  • "Hamdi Bey kim" diye soran yarışmacıları ise "O bir bilgisayar yazılımı" diye cevaplıyor.
  • Peki Birol Doğan gerçekten telefonda bir bankacı gibi yarışmacılara para teklif ediyor mu?
  • Yoksa tek görevi Acun Ilıcalı'ya yayın sırasında telefon açmak mı?
  • Birol Doğan işte bu soruya cevap vermek istemiyor.
    Ve tabi ben de cevabımı alamıyorum ama olsun en azından birazcık gizemini kaldırdık değilmi ? 🙂

muzlupasta

hamdi bey - varmisin yokmusun

Eski wolkanca.com’da Hamdi Bey diye biri yokmuş veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Hamdi Bey diye biri yokmuş için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Hamdi Bey diye biri yokmuşiçin 4 yanıt

program ilk başladığında bende demiştim. -hamdi yoktur!. inanan olmadı bana. şimdi bu yazıyı okusunlarda, şöyle angut gibi dona kalsınlar (;

he yaw yokmus bende basta tahmın ettıydım zaten. ama ınsan uzuluyo be. keske olsaydı hamdı bey 🙂

ben de demiştim arkdaşlara f,lan ama inan madilarc şimdi bana diolar ki sen dediydin bize inan madık onları bence acun kendi sölüodu para miktarlarını yoksa adam nie acun a desin böle böle die kadın a der 🙂