Kategoriler
Eğlence

Cem Yılmaz filmi Do Not Disturb fragmanı yayınlandı

Netflix, merakla beklenen yeni filmi Do Not Disturb için fragmanı ve ilk görselleri paylaştı. Cem Yılmaz imzalı film, 29 Eylül’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.

Netflix, Do Not Disturb için fragman ve ilk görselleri paylaştı. Cem Yılmaz imzalı film, 29 Eylül’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.

Do Not Disturb | Resmi Fragman | Netflix

Kara Komik Filmler serisinden tanıdığımız Ayzek karakteri, pandemi sebebi işsiz kalıp ile gemiden karaya dönmesi ve sessiz sakin bir otelde gece vardiyasında başladığı işinin ilk gecesinde konukların peşine takılarak umulmadık maceralara atılır. Hayatını bir düzene koyabilmek için attığı bu ilk adımda kendisini hiç beklemediği olayların merkezinde bulur.

Ayzek’in dünyasına çok daha yakından tanık olacağımız Do Not Disturb, kadrosunda buluşturduğu sevilen ve başarılı oyuncularıyla da dikkat çekiyor.

Do Not Disturb Hakkında:

Do Not Disturb, Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği, 29 Eylül 2023 Netflix’te yayımlanacak olan Türk komedi filmi. Film, Karakomik Filmler’in karakteri Ayzek’i konu almaktadır. Başrollerini Cem Yılmaz, Nilperi Şahinkaya Zafer Algöz, Celal Kadri Kınoğlu, Bülent Şakrak, Özge Özberk, Tülin Özen ve Ahsen Eroğlu paylaşmaktadır.

Pandemi yüzünden işsiz kalan Ayzek iyice dibe vurmuştur. Nihayet sessiz sakin bir otelde iş bulur fakat daha ilk gece vardiyasında konuklar başına olmadık işler açar.

Görseller:

  • Senarist & Yönetmen: Cem Yılmaz
  • Oyuncular: Cem Yılmaz (Ayzek), Ahsen Eroğlu (Suhal), Celal Kadri Kınoğlu (Bahtiyar), Özge Özberk (Saniye), Bülent Şakrak (Davut), Nilperi Şahinkaya (Peri), Mustafa Kırantepe (Cengiz), Zafer Algöz (Salih), Diren Polatoğlu (Çarli), Seda Akman (Dora), Can Yılmaz (Bahri), Selen Şenay (Hacer)
  • Yapımcı: Öner F. Işık
  • Yapım Şirketi: Fikir Sanat
  • IMDB: Do Not Disturb: Ayzek ile Bir Gece(2023) imdb.com/title/tt23049270/
WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Cem Yılmaz filmi Do Not Disturb fragmanı yayınlandı başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.