Kategoriler
Eğlence

Cem Yılmaz CMXXIV – 2024

2024 Cem Yılmaz stand-up gösterisi CMXXIV.

En son 2021 yılında Diamond Elite Platinum Plus ile sahnelere çıkan Cem Yılmaz, 2024 yılında “CMXXIV” ismiyle stand-up gösterilerini sürdüreceğine yönelik sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

En son 2021 yılında Diamond Elite Platinum Plus stand-up’ıyla uzun yıllar boyunca dillere pelesenk olacak şakalarla güldüren Cem Yılmaz, yeni gösterisini afişini paylaşarak duyurdu! Cem Yılmaz sahne şapkası emojisi(🎩) kullandığı paylaşımında bir sahne görseline yer verdi ancak projeye dair başka bilgi vermedi.

🎩

Geçen günlerde G.O.R.A.’nın devam filmini müjdeleyen ünlü komedyen Cem Yılmaz, bu kez hayranlarına yeni bir haber verdi. Cem Yılmaz, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla yeni gösterisini duyurdu. Ünlü ismin paylaşımında, Romen rakamları ile yazılmış “CMXXIV” ifadesi yer aldı. Komedyen, yeni projeye dair henüz başka bir bilgi paylaşmadı.

CMXXIV, şimdiden sosyal medya kullanıcılarını heyecanlandırmayı başardı.

Biletler Satışta

Güncelleme 10 Ocak 2023 – Bilet satışları Zorlu Performans Sanatları Merkezinde satışa çıktı, Cem Yılmaz yeni gösterisinin bilet satışı duyurusunu Instagram hesabından yaptı.