Kategoriler
Eğlence

Ölümlü Dünya 2 Fragmanı

Ölümlü Dünya 2’nin fragmanı yayınlandı. Film dijital platformlarda değil sinema salonlarına çıkacak.

Ölümlü Dünya filmi gerçekten şahane bir film, ben ilk filmi çok beğenmiştim, kadrosu olsun senaryosu olsun müthiş bir eğlencelik bir film. Feyyaz Yiğit’in Gibi dizisini de çok seviyoruz bu ekip çok güzel işler yapıyor, #Gibi dizisi IMDb En İyi 250 TV Dizisi sıralamasında 9.0 puanla 56.sırada🔥

Fragman ve Afiş:

Bugün fragman ve yeni afiş yayınlandı. Fragmanları Twitter’dan embed ettim çünkü yapım şirketi, Youtube videolarının embed/gömme özelliğini anlamsızca kapatıyor, Allahtan Twitter embed kapatma özelliği şu an yok, twitleri silmezler veya hesabı kapatmazlarsa burada kalır.

Ölümlü Dünya Afiş
Ölümlü Dünya Afiş – Büyük boyut için resme tıklayınız.

Ölümlü Dünya filminin 2.si Ölümlü Dünya 2 Aralık ayında dijital platformlara değil sadece sinemalarda vizyona girecek, film yapımcıları açıklamayı ve ilk fragmanı Twitter’dan yayınladılar, malum Disney+ Atatürk olayları yüzünden ülkemizden resmen kovuldu.

İlk filminde olduğu gibi devam filminde de başrollerde Ahmet Mümtaz Taylan, Feyyaz Yiğit, Alper Kul, Mehmet Özgür, Giray Altınok, Sarp Apak, İrem Sak, Özgür Emre Yıldırım, Doğu Demirkol ve Reha Özcan yer alacak. “Ölümlü Dünya 2”nin senaryosu ise Ali Atay, ve Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi tarafından kaleme alındı. Ölümlü Dünya 2’de bir kez daha Mermer ailesi konu edinilecek.

Film ilk fragman:

BUNDAN SONRA HERKES SUSAR, MERMER AİLESİ KONUŞUR! 🔥🧨 – “Ölümlü Dünya 2”, 1 Aralık‘ta Sadece Sinemalarda!
@Olumludunyafilm

@olumludunyafilm Twitter hesabından diğer bilgilere ve gelişmelere ulaşabilir takip edebilirsiniz.