Kategoriler
Eğlence

Ölümlü Dünya filmi izlemek

Ölümlü Dünya ve Ölümlü Dünya 2 filmlerini izleme seçenekleri.

Ölümlü Dünya filminin 2.si Aralık ayı içerisinde çıktı, ancak Ölümlü Dünya 2 filmi yalnızca sinema salonlarında gösterime girdiği için yani henüz herhangi bir dijital platforma verilmediği için sinema salonları hariç izleme imkanı şu an yok.

Muhtemelen korsan platformlar 1-2 ay sonra filmin dijital platformlardan birine verilmesi akabinde filmi yayarlar, eğer film hiçbir dijital platforma verilmezse ki sanmam o halde sinema çekimlerini görme ihtimali var 🙂

Ölümlü Dünya filminin ilki(Ölümlü Dünya – 2018) şu an; Netflix, TVPlus, Apple TV ve Google Play üzerinde var izlenebiliyor, Netflix ve TV PLus üzerinden aboneler izleyebiliyor, Apple TV ve Google Play’da da izlemek için tek seferlik ödeme ile kiralanabiliyor, via: https://g.co/kgs/7VBPD6. 2. film(Ölümlü Dünya 2 – 2023) muhtemelen en geç 1-2 ay içerisinde aynı dijital platformlarda aynı şekilde görünebilir diye düşünüyorum.

Ali Atay, Feyyaz Yiğit, Aziz Kedi ve arkadaşlarının yaptığı harika işlerden biri, hem ilk film hem de 2. film mutlaka izlenmeli, izlemediyseniz de şanslısınız çünkü ilk defa izlemek ayrı bir keyif.

Ek olarak Cinayet Suçu isimli film de aynı tadı verebilecek Türk komedi filmlerinden biri, komedi filmi gerçekten Türkiye’de en çok çekilen tarz ama aralarında bu denli kaliteli olanları az, yani en azından zevk sahibi entelektüel insanlar için olan Türk komedi filmlerinin sayısı azdır demek istiyorum, evet.