Kategoriler
Genel

N11 tercih sebebim

Özetle N11 tercih etme nedenim sadece satın alınması durumunda ürünün gönderileceği kargo firmasını gösteriyor olması.

Aslında ben hepsiburada’cıydım ancak bitkaç yıldır köyde yaşadığım için ve bağlı olduğumuz ilçede bazı kargo firmalarının şubesi olmadığı için tercihimi değiştirdim ve n11.com’a geçtim.

Köyde yaşıyorsanız bir defa kargo firması kargonuzu kapınıza getirmiyor, ayrıca ilçede tüm kargo firmalarının şubesi yok sadece Yurtiçi ve Aras ve sanırım MNG’de varmış şubeleri var, kargolar şubeden alınmak üzere geliyor ve geldiğinde sizi arıyorlar gidip şubeden alıyorsunuz.

N11’in diğer büyük alışveriş sitelerinden farkı şu ki ürünün hangi kargo firması ile gönderileceğini size gösteriyor ve bazı satıcılarda seçme imkanı da sunabiliyor. Hepsiburada, Trendyol vediğer büyüklerde maalesef bu yok, hangi kargo firması ile gönderileceğini ancak daha önce aynı satıcıdan bir şey almışsanız tecrübe ile bilme imkanınız olabilir.

Hepsiburada’da en son bir alışverişimde maalesef kargo sorunu yaşadım, ilçede kargo firmasının şubesi olmadığı için kargomu taa şehir merkezindeki şubeye almışlar ve beni oradan arayıp gelip almamı istiyorlar, arada ki yolda git gel harcayacağım benzin zaten kargodaki ürünlerin 5 katı yani gidip almak saçma, çok uzak yol.

Bu yüzden çok sevdiğim heposiburada.com dan artık alışveriş yapmıyorum, n11.com’dan yapıyorum sebep tamamen bu yoksa hepsiburada.com bana gçre çok daha kaliteli ve müşterisi ile ilgili bir firma.

Durumu hepsiburada.com yetkilisine bildirdim ve umarım bu geliştirmeyi yaparlar zira bünyelerinde yüzlerce insan çalışıyor akıl etsinler bir işe yarasınlar.

İyi alışverişler.