Kategoriler
Internet

ZMsn Messenger için ek özellikler

Binlerce ifade yan tarafta. Messenger ’ın yan menüsüne eklenen ifade sekmesi ile binlerce ifadeye anında ulaşabilir dilersen paylaşabilirsin.

Tek tıklama ile Messenger ’a ifade ekle. ZMsn kullanıcıları tarafından sürekli güncellenen, kategorilere ayrılmış binlerce ifade ile daha keyifli sohbetler yapabilirsin.

İfadelerini paylaş. Diğer pek çok ZMsn kullanıcısı gibi sen de ifadelerini paylaşabilirsin. Üstelik paylaştığın ifadelere her yerden ulaşabilirsin. Eklentiye buradan ulaşabilirsiniz


ZMsn Nedir?
ZMsn, Windows Live Messenger için geliştirilmiş bir eklenti yazılımıdır. Bu yazılım Messenger uygulamalasını ve sunduğu olanakları gerçekten daha kolay ve etkileşimli bir hale getiriyor…
Örneğin, ZMsn kullanıcıları tarafından sürekli olarak güncellenen hali hazırda binlerce ifadeyi ve avatarı, tek tıklama ile Messenger uygulamana ekleyebiliyorsun. Ve elbette kendi ifadelerini ve avatarlarını binlerce ZMsn kullanıcısı ile anında paylaşabiliyorsun.
İfadeler
Messenger ’ın sunduğu standart ifadelerin dışına çık ve kendini daha iyi ifade et.
Binlerce ifade yan tarafta. Messenger ’ın yan menüsüne eklenen ifade sekmesi ile binlerce ifadeye anında ulaşabilir dilersen paylaşabilirsin. Tek tıklama ile Messenger ’a ifade ekle. ZMsn kullanıcıları tarafından sürekli güncellenen, kategorilere ayrılmış binlerce ifade ile daha keyifli sohbetler yapabilirsin. İfadelerini paylaş. Diğer pek çok ZMsn kullanıcısı gibi sen de ifadelerini paylaşabilirsin. Üstelik paylaştığın ifadelere her yerden ulaşabilirsin.

Arama
Farklı arama motorlarında vakit kaybetme!
Arama motorları tek noktada. Üç temel arama motoru Google, Yahoo ve MSN ’e tek bir sayfadan ulaş. Her yerde ara. Sadece webde arama yapmayın. Youtube ’da video, technorati ile bloglarda da arayın… Bize bildir. ZMsn arama senin için… Farklı yerlerde arama yapmak istiyorsan bize bildir, orada da arama yapmanı sağlayalım.

Kolay ve Güvenli
Herkesin kullanabileceği şekilde tasarlandık, Ticari bir kaygımız yok. Güvenebilirsin…
Herkesin kullanabileceği şekilde tasarlandık
ZMsn herkesin kullanabilmesi için tek tıklama mantığı ile tasarlandı. Örneğin ifadeler tek tıklama ile Messenger ’a eklenebilir veya diğer kullanıcılar ile paylaşılabilir.
Ticari bir kaygımız yok. Güvenebilirsin
Bizim ticari bir kaygımız yok. Bu yüzden uygulamamız kesinlikle zararlı veya bilgi toplama amaçlı kod içermez. Dilersen antivirüs yazılımın ile kontrol edebilirsin. Yaptığımız sadece Messenger ’ın sekmeler kısmında ZMsn ’e yer açmak. Diğer benzer uygulamaların aksine ZMsn sisteminize herhangi bir program kurmaz veya Messenger üzerinde yapısal değişiklik yapmaz. Bu yüzden diğer bütün Messenger uygulamaları ile uyumludur. ZMsn, yapısı ve kullanımı bakımından türünün ilk ve tek örneğidir!