Kategoriler
Konuk Yazar

Yine toplanıyoruz

İlkine kimse katılmaz dediler hatta bir daha devamı bile gelmez dediler ama biz İzmirli Blog yazarları olarak herkesleri utandırdık ve bir sevgi yumağı olduk 🙂 Toplanmaya doyamıyoruz, çıldırıyoruz.

Gelen bu yoğun talep sonucunda bir buluşma daha düzenlemeye karar verdik. Bu sefer ciddi ve daha profesyonel bir organizasyon gerçekleştiriyoruz. En azından kovulmayacağımız bir yer bulduk. Fiyatlarda gayet iyi .
Neler var:
-Slayt sunum
-Yaka kartları
-WiFi – WC
OOoo daha da abartalım kapıda sizleri karşılayacak iki tane görevli Yani demem o ki; bu buluşma ilkine nazaran daha iyi olacak gibi görünüyor.

Yer: Alsancak / Kordon
Mekan: Kordon Cafe
Telefon: 0232 464 67 94
Tarih: 24 Mayıs (cumartesi) 2008 Saat 13:00

izmir kordon ve kumru lu kız

Kayıt için tıklayalım
Herhangi bir sorununuz ya da sorunuz olur ise bana ulaşabilirsiniz veya buraya da yorum yazabilirsiniz.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Yine toplanıyoruziçin 12 yanıt

ben ne ankaradayım nede istanbulda..sadece katılmak isterim ama uzak benim için uzak gidip gelmesi tekrar işimin başına dönmem epeyce sürer uykuya dahi hasret kaldığım şu günlerde uzak… inşallah bir başka müsait zamana denk getiririz. iyi eğlenceler size

gerçekten güzel bir buluşma.20 mayıs tarihinde izmir'e gitmem gerekecek.gelme olasılığım büyük. ancak kayıt sayfasına ulaşılamıyor.hosting sağlayıcınız tarafından hizmetiniz durdurulmuş gözüküyor.iyi çalışmalar.