Kategoriler
Konuk Yazar

İtalyan sanatcının ölümü

Sabah haberlerinde İtalyan sanatçı Pippa Bacca İstanbul'da ölü bulundu. Ve tecavüz edildiği anlaşıldı. 'Katil tutuklandı' başlığı kullanıldı. Gazeteler İtalyanca dille özür diliyorlar. Şimdi programlarda bunu tartışıyorlar acaba Avrupa'ya ne deriz, imajımız zedelendi şeklinde. Tek bir adinin yaptığını tüm Türkiye'ye mâl edilmemelidir. Bu tür olaylar (tecavüz) 2008 yılına girildiğinden bu yana 40'ı aşmış. Sadece turistlere yönelik değil genç kızlara karşı yapılan bu aşağılık olaylar neredeyse her gün yaşanıyor. Ama biz normal bir vatandaşa yapıldığında tartışmıyoruz da imajımız zedelenecek diye turistlere yapılanları konuşuyoruz.

Hatırlasanız 2 yıldır yeni yıl kutlamalarında turistlere tacizde bulunan erkekler gösteriliyor halbuki kanı bozuk erkeklerin yaptığı bu hareketlerin sadece onda birini görüyoruz. Kuzenine, teyzesine, yengesine, 3 yaşındaki çocuğa tecavüz, bunları görmüyoruz. Böyle insanlar yetişiyorsa bizim suçumuz, bizim sistemimizden kaynaklanıyor maalesef.

pippabacca.it

Tüm dünyayı üzdüğü gibi Türkiye'yi de üzüyor bize yakışmıyor. Umarım ömür boyu hapis cezası alır da hapiste yaptığının aynısını ona yaparlar.

pippabacca.it

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

İtalyan sanatcının ölümüiçin 14 yanıt

evet, bende aynı şeyden bahsettim, sanki bu ilk kez başımıza geliyor gibi davranıyoruz ne komik. kanadalı bir bisikletçi vardı, dünyayı kazasız belasız dolaştı, bizim ülkenin sınırından giriş yaptıktan 30 km sonra tecavüze uğradı, onu veya taksim tacizlerini de mi unuttuk?

kamyon şöforlerine ehliyet vermeyin kardeşim.
erkek arkadaşının evinde kalıyor bişey olmuyor da bu hanzoya(çok özür dilerim ama hakediyor) gelince oluyor nedense..

allahtan suriyeye geçmemiş, oraya geçse alır bir kaç hafta kullanırlar, katara seks kölesi olarak yollarlar, oradada suyu çıkınca rus organ mafyasına verirler. memleketimin sapığı dahi duygusal.
ulen ölen kadının nişanlısı olacak pezevenk-beyefendi; hatunu bir başına otostopla binlerce kilometre yola gönderirken "nişanlım hedefine varınca dünyada barış sağlanacak" mı dedin. hiç içinden geçirmedin mi "ulan yolda bunu zükerler hii"

bence bunlara böylelerine bu gazı verenleri toplayıp hapse atmak lazım. türkiye'de ecnebi ya da dinsiz düşmalığı var ve bu düşmanlık yeri geldiğinde bu tür çirkin sahnelerin oluşmasına sebep oluyor yeri geliyor bunları yapanları alkışlıyor göğre çıkartıyor. işte böyle bir ülkedeyiz bunlar normal.

ya varya bu yorumumu tam yazarken sayfa yenileniveriyo bütün yorumlarım gidiyo sinir oldum..! 🙁

ya bütün dünya türklerden korkarken yazık kadın kalkmış gelmiş, ben onları seviyorum dercesine, ama başına gelen olaya bak. ya kimse buna dememiş mi türkiyede otostop çekme hele de kamyonculara diye..!? gerçi kamyoncuları da genellememek lazım yazık adamlar üç beş kuruşa saatlerce direksiyon sallıyorlar ama bu şöför…ya hadi diyelim turistle işini bitirdin. bırak yahu. yok ama şimdi bırakırsa kadın suçluyu arar sonra kabak şoföre patlar olur mu hiç delil bırakmaması lazım..! ne zihniyet ya..!