Kategoriler
Internet

Yıldızın Parlasın

Yıldızın Parlasın - Facebook DiziKadın erkek ilişkilerini astroloji penceresinden mizahi bir dille işleyen Türkiye'nin ilk Facebook dizisi "Yıldızın Parlasın" çekilmeye devam ediyor ve internette fenomen olma yolunda.

Dizide; Doğa Rutkay, "Sema Yıldız" karakterini, Yosi Mizrahi ise "Feza Güneş" karakterini canlandırıyor. Sema tipik bir ikizler kadınıdır. Canlı, tutkulu, dengesiz, özgürlükçü kişiliğe sahiptir. Feza titiz, akılcı ve mükemmeliyetçidir. Feza ünlü bir astrologun öğrencisiyken Sema ile tanışır. Burçları bir araya gelemeyeceksiniz der, ama Sema ve Feza birbirlerine aşık olurlar.

Buluşmak için sözleşmelerine rağmen buluşamadıkları bir gün kaderleri onları tekrar bir araya gelmemek üzere farklı yerlere savurur. Aradan geçen beş yılda ikili, astroloji konusunda birbirine rakip olur. Ancak asla karşı karşıya gelmezler. Ta ki teklif aldıkları ve birbirlerinden habersiz, partner oldukları televizyon programına kadar. Programdan ayrıldıkları taktirde tazminat ödeme zorunluluğu nedeniyle birlikte çalışma konusunda uzlaşırlar. Eski defterler açılır, zıtlaşmalar alır başını gider. Yıldızın Parlasın, bu iki zıt kutubun çevresinde geçen çekişmeli, bol atışmalı ve eğlenceli bir akışa sahip.

https://www.facebook.com/HeadandShouldersTurkiye adresinden ulaşabilirsiniz.

Eski wolkanca.com’da Yıldızın Parlasın veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Yıldızın Parlasın için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.